فروشگاه تجهیزات صوتی

YAMAHA - PSR A300 کیبورد

YAMAHA - PSR A300 کیبورد

  • تولیدکننده: YAMAHA
  • کشور سازنده: چین، طراحی ژاپن
  • مدل: PSR A300

 یاماهای A300 سازی با عطر و بوی خلیج فارس

   نوازندگانی که به دنبال صداهای شرقی ، عربی و ریتم‌های مربوط به این کشورها هستند حتماً با نام کیبورد PSR A300 آشنا هستند. PSR A300 شرکت یاماها یک کیبورد بسیار عالی با استایل ارگ برای مقاصد آموزشی است که دارای امکان ضبط صدا به صورت ساده است و همچنین دارای مکانیسم حساسیت به ضربه روی کلاویه ها است که نوازندگی پیانو را شبیه‌سازی می‌کند و آن را به گزینه‌ای مناسب برای اهداف آموزشی تبدیل می‌کند.
PSR-A300 یک کیبورد با عملکرد چند منظوره است که شامل 41 صدای عربی/ شرقی و 12 درام کیت شرقی است. این محصول به صورت خاص برای بازارهای خاورمیانه و ترکیه و کشورهای عربی ساخته شده و دقیقاً با سلایق ایرانی‌ها سازگار است. به صورتی که شما می‌توانید کوک‌های شرقی را هم‌روی این ساز پیاده کنید. همچنین PSR-A300 دربردارنده 135 ریتم و استایل می‌باشد که تعداد 83تای آن‌ها به صورت خاص عربی/ شرقی هستند و تمام این صداها باکیفیت عالی در این ساز برای شما فراهم‌شده‌اند.
جدای موارد گفته‌شده باید بدانید که کیبورد PSR A300 شرکت YAMAHA یکی از محبوب‌ترین کیبوردهای آموزشی بازار کشورهای نام‌برده (ایران هم از این قضیه مستثنا نیست) است و مورد تایید بسیاری از اساتیدی است که سال‌ها و سال‌ها به امر آموزش نوازندگی پیانو و کیبورد اشتغال دارند است. هنگام آموزش با این کیبورد می‌توانید آموزش انگشت گذاری‌ها و حتی نت‌های نواخته شده را در صفحه‌نمایش آن ببینید که این امر تأثیر بسیار زیادی را در آموزش و پیشرفت سریع شما دارد.
با توجه به قیمت این محصول و با توجه به قابلیت‌هایی که به‌عنوان یک کیبورد آموزشی دارد PSR A300 را می‌توان جز بهترین انتخاب‌های موجود بازار قرار داد. پس اگر با بودجه‌ای محدود می‌خواهید کیفیت کار را حفظ کنید و به یک شروع مطلوب فکر می‌کنید؛ به شما PSR A300 را پیشنهاد می‌کنیم.
متعلقات
مشخصات باتری
مشخصات فنی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش