alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

جمعه ۰۷ مهر 04:14
2

YAMAHA - NS-BP301 بوکشلف

  • تولیدکننده: YAMAHA
  • کشور سازنده: طراحی ژاپن
  • مدل: NS-BP301

ناموجود


اسپیکر بوکـــــــشلفـــــــــــــــیاماها مدل NS-BP301

    صدا را آنگونه که شایسته است گوش کنید! در تولید آثار فاخر و جاودانه بسیار تلاش می شود تا صدا بدون هیچ نقصی به گوش یک شنونده قابل برسد. و در این راه حتی کوچکترین جزئیات از قلم نمی افتد.

یک اثر موسیقی برای شنیده شدن، باید از فیلترهای بسیار زیادی عبور کند. و مراحل دشوار و پیچیده ای را طی کند تا در نهایت شنیده شود. مراحلی مانند: اجرا، صدابرداری، میکس، مسترینگ و  ... تمام این مراحل به شدت در هم تنیده شده اند و قصور در هر یک از آنها باعث ناکامی یک اثر خواهد شد. حال که چنین مراحل سختی طی می شود تا یک موسیقی خوب ارائه شود. حیف است که شنونده موسیقی را درست و بی نقص گوش نکند.

پس به گوش هایمان احترام بگذاریم و در کنار انتخاب موسیقی فاخر و درست؛ یک سیستم پخش درست هم انتخاب کنیم. و موسیقی را آنگونه که باید بشنویم.


High-resolution sound with spacious sound field, drawing out the full beauty of sound sources
Top-performance dome tweeter and A-PMD woofer deliver high-resolution sound sources with superb sound quality


یاماها در ساخت ووفرهای 10 سانتیمتری این اسپیکر از فن آوری (A-PMD(Advanced Polymer Injected Mica Diaphragm استفاده کرده است. که در حال حاضر یکی از دقیقترین و بهترین تکنولوژی های ساخت مخروطی اسپیکر در دنیاست است. و همچنین توئیتر گنبدی شکل 3 سانیمتری این بلندگو در قالبی فلزی محسور شده است. تا هم بیشتر از آن محافظت شود و هم قدرت پخش بالاتر و دقیقتری داشته باشد.
Exceptionally rigid cabinet delivers clear reverberation without muddiness


در طراحی داخلی کابینت این اسپیکر از یک قطعه کامپوزیت استفاده شده است. که با فنون مهندسی و محاسبات پیشرفته آکوستیکی می تواند لرزش های بی مورد بدنه را کنترل کند.نام اختصاری این فن آوری VCCS یا Vibration Control Cabinet Structure ************


مشخصات فنی
اندازه توئیتر 3cm
اندازه ووفر 13cm
حداکثر توان خروجی 110W
حساسیت 85dB / 2.83 V / 1m
مقاومت
نوع بلندگو 2Way Bass-Reflex Bookshelf
کراس اُور 4kHz
پاسخ فرکانسی 55Hz...40kHz

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد