فروشگاه تجهیزات صوتی

OKAYO - WaveTALK-CHG-24 ست 24 نفره

OKAYO - WaveTALK-CHG-24 ست 24 نفره

  • تولیدکننده: OKAYO
  • کشور سازنده: تایوان
  • مدل: WaveTALK-CHG-24

معرفی سیستم تورگاید اکایو تایوان سری WaveTALK مجموعه 24 نفره با باتری شارژی لیتیومی

مورد اول: فرستنده و گیرنده های سری WaveTALK  بسیار ظریف و سبک وزن هستند به طوریکه کاربران در زمان استفاده به هیچ عنوان وزن آنها را احساس نمی کنند و  در طولانی مدت از بابت حمل آنها خسته نمی شوند.
مورد دوم: با یکبار شارژ 4 ساعته به وسیله شارژ 24تایی WaveTALK C24  هر یک از فرستنده ها و گیرنده ها می توانند به مدت 30 ساعت بدون وقفه کار کنند.
مورد سوم: تمام گیرنده های گروه به محض روشن شدن با فرستنده لیدر هماهنگ (سینک) می شوند و حالت آماده به کار به خود می گیرند بدون هیچ تنظیمات اضافه ای. فقط باید دقت داشت که شماره کانال فرستنده لیدر با شماره کانال گیرنده های گروه یکی باشد.
مورد چهارم: منطور از یک مجموعه 24 نفره، یک لیدر است (فرستنده سفید رنگ) و 23 نفر اعضای گروه (گیرنده های مشکی رنگ)
مورد پنجم: سیستم بی سیم این تورگاید می توانند یک شعاع 100 متر مربعی را کاملا" پوشش دهد! (البته این امر به شدت به شرایط محیط بستگی دارد)
مورد آخر: در صورت کار نکردن کاربران با سیستم، به صورت اتوماتیک بعد از 20 دقیقه فرستنده و گیرنده ها خاموش می شوند.

موارد استفاده تورگاید چیست و سیستم های تورگاید برای چه کارهایی مناسب هستند؟
تورگایدها، سیستم های بی سیم یک طرفه ای هستند که یک راهنما (لیدر) یا توضیح دهنده (شخص پرزنت کننده) می تواند توضیحات خود را برای اعضای گروه های 3 الی 300 نفره ارایه دهد. نکته مهم این است که این  ارتباط کاملا"بی سیم و یک طرفه است یعنی اشخاص گروه فقط می توانند به صحبت های راهنما و توضیح دهنده گوش دهند ولی خودشان نمی توانند هیچ صحبتی بکنند. چراکه فقط یک هدفون برای شنیدن دارند و حرفشان به جایی نمی رسد و همینطور برعکس، راهنما هم فقط یک میکروفون در اختیار داردو می تواند فقط برای گروه صحبت کند.
پس تورگایدها را با سیستم های بی سیم پلیس و تاکی واکی اشتباه نگیرید.
بیشترین کاربرد سیستم های تورگاید برای آژانس های توریستی و مسافرتی است که لیدرهای آنان می توانند در زمان بازدید گردشگران از موزه ها، امکان تاریخی و تفریحی توضیحات لازم را به وسیله آنها برای توریست ها ارایه دهد. همچنین برای میهمانان و بازدید کنندگان یک کارخانه و یا یک تولیدی است که مسئول معرفی و شخص پرزنتر می تواند با این سیستم برای تک تک حضار و میهمانان عملکرد ماشین آلات و کارکرد تجهیزات را توضیح دهد.
نکته خیلی مهم: در مواردی که بخواهید به دو یا چند زبان مختلف توضیحاتی را ارایه کنید توصیه می کنیم یا یک سیستم تورگاید با قابلیت 2 یا 3 لیدر تهیه کنید یا تعداد بیشتری فرستنده بگیرید و کانال های هر زبان را با یکدیگر تنظیم کنید.
به عنوان مثال شما می توانید به جای یک سِت 24 نفره دو سِت 12 نفره بگیرید و برای مجموعه اول و برای زبان فارسی کانال یک را انتخاب کنید و برای مجموعه دوم و برای زبان انگلیسی همه را روی کانال دو تنظیم کنید. همین طور الی آخر!

OKAYO WaveTALK-CHG-24 یک لیدر برای گروه 23 نفری

تورگاید-اوکایو

تفاوت تورگایدهایی که با باتری شارژی کار می کنند با تورگایدهایی که با باتری قلمی قابل تعویض کار می کنند

نکته اول: فرستنده و گیرنده های تورگایدهای قابل شارژ وزن کمتر و ابعاد ظریف تری دارند.

ایراد اول: برای شارژ شدن این سیستم ها شما همیشه به برق شهری نیاز دارند برای همین ممکن است در برخی جاها نتوانید از آنها استفاده کنید.

نکته دوم: برای این سیستم ها یکبار هزینه می کنید و بابت خرید انواع و اقسام باتری های قلمی هر بار هزینه نمی کنید.

ایراد دوم: اگر زمان کار با سیستم های شارژی خدایی نکرده شارژ باتری ها تمام شود هیچ کار دیگری جز 2 الی 4 ساعت انتظار برای شارژ مجدد نمی توانید بکنیدولی در مورد تورگایدهای باتری خور شما می توانید به سرعت باتری ها را عوض کنید و بلافاصله دوباره به کار ادامه دهید. 


در صورت موجودی صدابازار و نوع نیاز و کاربریتان، شما می توانید به دلخواه خودتان و به طور جداگانه یکی از این هدفون های اکایو یا هر هدفون دیگری را به جز آن هدفونی که درون پکیج هست برای گیرنده های خود انتخاب کنید!

هدفون-تورگاید-اوکایو

*************

مشخصات باتری
باتری 1300mA lithium battery
عمر باتری 30 ساعت
مدت زمان شارژ شدن 2 الی 4 ساعت
مشخصات فنی
ابعاد 43.0x15.4 x105 میلیمتر
تعداد کانال 15 الی 80
شعاع پوششی 100 متر مربع
محدوده فرکانسی 500MHz ~900MHz
وزن 55 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


تور گاید 24 نفره چند گیرنده و چند فرستنده دارد؟

 پاسخ: یک فرستنده و بیست و سه عدد گیرنده

آیا می توان به صورت آبشنال میکروفون ها و هدفون های سیستم های تورگاید اوکایو را تغییر داد؟

 پاسخ: بله با توجه به مشخصات فنی ورودی ها و خروجی های سیستم می توان مطابق با آن از میکروفون ها و هدفون های هر برند دیگری استفاده کرد.

کالاهای مشابه

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش