فروشگاه تجهیزات صوتی

جستجوی دقیق تر
 • از تا
  • BEYERDYNAMIC
  • MIPRO
  • OKAYO
  • SENNHEISER
 • فقط کالاهای موجود
 • تورگاید


  مقایسه کالا (0)


  نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

  تور گاید چیست و چه کاری انجام می دهد؟

  تورگاید یک سیسم ارتباطی  یک طرفه است بین یک نفر به عنوان لیدر و یا یک کارشناس که توضیحاتی ارایه می دهد و در طرف دیگر تعدادی شرکت کننده که فقط می توانند به توضیحات آن لیدر و یا کارشناس گوش دهند.

  اگر بخواهیم دقیق تر برایتان توضیح دهیم به این شکل می شود که لیدر یک میکروفون به همراه یک فرستنده بی سیم در اختیار دارد و حضار هم هر کدام فقط یک گیرنده بی سیم به همراه یک هدفون در اختیار دارند. با اعلام شماره کانال از سوی لیدر همه حضار می بایست کانال ارتباطی گیرنده خود را با شماره کانال لیدر تنظیم کنند تا بتوانند صحبت های آن را به وسیله هدفونی که در اختیار دارند بشنوند. ولی نمی توانند پاسخی بدهند چونکه سیستم تورگایدها یک طرفه است!

  می توان در لحظه از دو یا چند لیدر به صورت همزمان استفاده کرد مثلا" برای بازدید از یک کارخانه ممکن است شما میهمانان خارجی با زبان های مختلف داشته باشید پس برای استفاده از تورگاید در چنین شرایطی شما باید برای هر زبان یک لیدر مسلط به آن زبان را استخدام کنید و به تعداد لیدرها فرستنده تهیه کنید چراکه هر لیدر باید یک فرستنده جداگانه و مخصوص بخود در اختیار داشته باشد و تمام کسانیکه می خواهند به توضیحات آن لیدر و به آن زبانی که او صحبت می کند گوش دهند می بایست کانال گیرنده خود را با فرستنده او تنظیم کنند.

  موارد استفاده از تورگاید

  1) در صنعت گردشگری و بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی لیدر می تواند برای گردشگران توضیحات لازم را با تور گاید ارائه دهد.

  2) در بازدید از کارخانه ها و تولیدی ها در صنایع مختلف کارشناس می تواند برای میهمانان و بازدید کنندگان توضیحات کارشناسی بدهد.

  3) برای فراخواندن و ارایه توضیحات و فرامین به پرسنل سالن ها و تالارهای پذیرایی

  انواع تورگاید

  تورگایدها سیستم های ارتباطی بی سیمی هستند که برای تامین انرژی خود نیاز به باتری های شارژی و یا قلمی دارند. البته هر کدام از آنها مزیت و معایب خود را دارند مثلا" در مدل شارژی اگر شارژ باتری تمام شود فرستنده و یا گیرنده تا زمان شارژ شدن از کار می افتد ولی در مدل هایی که انرژی خود را از باتری قلمی تامین می کنند می توان به سرعت باتری را تعویض کرد و باتری نو انداخت. ضعف این مدل ها فقط در هزینه خرید باتری است.

  نکته دیگر در مورد تورگایدها این است که شما می توانید بر اساس نیازتان هر تعدادی که لازم دارید از آنها تهیه کنید مثلا" سِت یک به بیست نفره یا یک به پنجاه نفره و یا دو به سی نفره! همه این ترکیب ها امکان پذیر هستند.

  بهترین سازندگان تورگاید در جهان

  سنهایزر آلمان، تورتاک انگلستان، بیرداینامیک آلمان، اوکایو تایوان و ریتکس چین

  ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

  تمامی حقوق محفوظ می باشد

  طراحی سایت نونگار پردازش