فروشگاه تجهیزات صوتی

DECONIK - Flexi Screen Guard-white ایزولاتور سفید

DECONIK - Flexi Screen Guard-white ایزولاتور سفید

  • تولیدکننده: DECONIK
  • کشور سازنده: ایران
  • مدل: Flexi Screen Guard w

ایزولاتور میکروفون چیست و چه کمکی به ما در استودیوها می کند

راستش را بخواهید این تیپ ایزولاتورهای میکروفون در بسیاری مواقع نه تنها هیچ کمکی به شما نمی کنند بلکه در بسیاری موارد استفاده نابجا از آنها کارتان را هم خرابتر از گذشته می کنند!! پس لازم است قبل از خرید یک ایزولاتور میکروفون استودیویی به نکات مهمی توجه کنید و تنها با دیدن چند عکس اینساگرامی از یک بلاگر و یا یک جستجوی سطحی در اینترنت اقدام به سفارش اینترنتی آنها نکنید.

به ویژه اینکه این ایزولاتورها برای استودیوهای حرفه ای و نسبتا" بزرگ اصلا" مناسب نیستند چراکه وقتی در چنین استودیوهایی  می توان از یک گروه و یا چندین نوازنده باهم به صورت گروهی (آنسامبل) صدابرداری کرد. نیاز به یک دیوایدر یا همان تقسیم کننده هست که شکل و شمایل و ابعادش کاملا" با این ایزولاتورها که شما دیده اید متفاوت است.

پس تا وقتیکه کاملا" مطمین نشده اید که به یک ایزولاتور این چنینی نیاز دارید اقدام به خرید آن نکنید و پیش از خرید همه موارد را از قبل بررسی کنید و حتی اگر توانستید یکی قرض بگیرید و  یکبار از آن تستی صدابگیرید.


در چه مواقعی ما نیاز به یک ایزولاتور میکروفون پیدا می کنیم؟

از این ایزولاتورها فقط باید در استودیوهای خانگی و یا همان هوم استودیوها استفاده کرد آن هم در زمانیکه واقعا" فضای کار بسیار کوچکی دارید، و بازتاب های بی شمار و پرتکراری از دیوارهای اطراف به سمت میکروفونتان منعکس می شود. در این شرایط شما دیگر مجبور هستید با استفاده از ایزولاتور کمی از کیفیت کارتان را صرف حذف صداهای مزاحم و برگشت خورده از دیوارهای مجاور و روبرو بکنید.

ولی این را بدانید که ایزولاتور به هیچ عنوان کار ایزوله کردن و آکوستیک را نمی کند و اصلا" نمی توانند صدای ناخواسته ای را حذف کنند، بلکه این هنر شما در صدابرداریست که  بتوانید با تنظیمات درست میکروفون و دیگر تجهیزات این کار را بکنید.


دکونیک بهترین سازنده ایزولاتور میکروفون در ایران

ایزولاتورمیکروفون Deconik صدابازار

**********

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش