فروشگاه تجهیزات صوتی

BOYA - BY-WS1000 سبدی و دسته تفتگی

BOYA - BY-WS1000 سبدی و دسته تفتگی

  • تولیدکننده: BOYA
  • کشور سازنده: چین
  • مدل: BY-WS1000

خرید و قیمت بسکت بویا BOYA - BY-WS1000

پک کامل سبدی و دسته تفنگی بویا مدل BY-WS1000 شامل: بسکت، دسته تفنگی، خز، کابل XLR


صدا را ایزوله می کند، آنتی شوک است، از ایجاد نویز جلوگیری می کند و همچنین لرزش ها را خنثی می کند. چه در محیط های داخلی و چه در برداشت های خارجیبرای میکروفون های گان و مینی گان حداکثر به طول 32 سانتیمتر و قطر 20 الی 22 میلیمتر مناسب است


     خوشبختانه از ظواهر امر پیداست که دیگر یکه تازی کمپانی های درجه سومی مانند RODE (البته می دانم بسیاری فکر می کنند که RODE یک برند درجه یک است. و این موضوع واقعا جای تاسف دارد.) در ارائه محصولی مانند سبدی و دسته تفنگی به سر رسیده است. و این چنین کمپانی هائی دیگر با فروش محصولات معمولیِ خود با قیمت بالا دیگر شانسی برای رقابت با کمپانی های تازه نفس و خوش فکر بین المللی را ندارند.

سال ها بود که فقدان پکِ کامل سبدی و دسته تفنگی در بازار ایران احساس می شد. چراکه برندهای معتبری همچون سنهایزر و رایکوت بسیارگران بودند. البته در عین حال که بسیار با کیفیت بودند، و کالاهای متفرقه و بی نام و نشان چینی هم کاملا بنجل، و متاسفانه در این میان فقط BLIMP از کمپانی RODE بود که می شد به کیفیت آن تا حدودی اعتماد کرد. که باز متاسفانه آن هم به دلیل بی تدبیری گرانتر از ارزش واقعی اش فروخته می شد.

به عنوان مثال امروز بیست خرداد ماه سال نود و هشت که این مطلب نوشته می شود، قیمت BLIMP در تمام سایت های معتبر جهان بین 270 الی 280 دلار است. ولی کاربران ایرانی بایدآن را چیزی حدود چهارمیلیون پانصد هزار تومان تهیه کنند. که با تبدیل نرخ ارز یعنی یک میلیون تومان بیشتر از قیمت واقعی! تازه این در صورتی است که این کمپانی (RODE) نمایندگی رسمی در ایران دارد!!!


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش