فروشگاه تجهیزات صوتی

AKAI - MPK 225 کیبورد | تاچ پد

AKAI - MPK 225 کیبورد | تاچ پد

  • تولیدکننده: AKAI
  • کشور سازنده: چین، طراحی ژاپن
  • مدل: MPK 225

 خرید می دی کیبورد آکائی مدل MPK-225

   می دی کیبوردها ابزاری هستند که شما باید آنها را برای آهنگسازی بخرید، تا نتیجه کار و حس و حال موسیقی شما به واقعیت نزدیکتر شود، پس نباید آنها را با پیانوهای دیجیتال و یا سینتی سایزرها اشتباه بگیرید. چرا که می دی کیبوردها هیچگونه صدائی از خود ندارند و می بایستی به یک سیستم کامپیوتری خوب متصل شوند.  تا شما به کمک نرم افزارهای آهنگسازی و با استفاده از بانک صدائی موجود در هارد سیستم  خود بتوانید با آنها نوازندگی کنید.کلاویه ها نیمه سنگین و پدهای پشت نوری و حساس به فشار انگشتان
بدون نیاز به آدابتور (USB پاور)
 خرید آکائی مدل MPK-225


در اینجا بطور مختصر به این مساله می پردازیم که چرا تا به این حد می دی کیبوردها برای آهنگسازی مهم هستند. همانطور که مستحضر هستید با ابزارهائی که نرم افزارهای کامپیوتری در اختیار آهنگساز قرار می دهند، می توان تمام مراحل تولید یک اثر را به صورت کامپیوتری انجام داد. و آهنگساز چنانچه مسلط به نرم افزارهای ساخت موزیک باشد، می تواند آنچه را که تخیل می کند بسازد! ولی در اینجا اشکالی وجود دارد و آن اینست که کامپیوتر بدون کوچکترین خطائی و کاملا مرتب مراحل کار را به پایان می رساند.

بطوریکه در اجراهای انسانی همیشه مقدار ناچیزی خطا وجود دارد که این امر خود باعث زیباتر شدن آثار می شود. برای درک این مطلب کافیست به تفاوت یک پارک مهندسی شده در یک شهر و یک جنگل طبیعی نظری بیاندازید. تا تفاوت را در ترتیب درختان ببینید. قطعا برای شما هم طبیعت بکر جذابیت بیشتری دارد تا یک پارک شهری چراکه در همه جنگل ها  در ظاهر یک بهم ریختگی وجود دارد ولی در کل یک نظم دقیق حاکم است که باعث چشمنوازی بیشتر آنها می شود. ولی پارک ها بر اساس اصول مهندسی و خط کشی شده ساخته می شوند.

حالا با این مثال تاثیر می دی کیبورد بیشتر نمایان می شود. چراکه وقتی تمام نت ها بدون هیچ سازی و فقط با نت نویسی و ابزار نوشتاری در کامپیوتر خلق شوند مانند آن پارکی هستند که همه درختان در آن کاملا یکسان و در یک فاصله معین کاشته شده اند. و از آن نظم کلی به دور است.

یک نرم افزار کامپیوتری قادر است هر ثانیه را به هزار قسمت دقیق تقسیم کند و هر نت را دقیقِ دقیق سر ضرب خودش اجرا کند. که این امر حتی برای چیره دست ترین نوازندگان دنیا کاملا غیر ممکن است. و همین امر می شودکه ما شاهد همان پارک مهندشی شده ای باشیم که گفتیم!!!


مشخصات و ویژگی های AKAI MPK 225:
25semi-weighted, full-size keys with aftertouch
8pressure- and velocity-sensitive
light-up MPC-style pads x 4 banks
8assignable control knobs
4backlit buttons
USB-MIDI with 5-pin MIDI input & output
10with Octave Up and Down
Tap Tempo & Time Division
USB power; no power adapter required
TS sustain pedal or footswitch input
TRS expression pedal input

Welcome to The World of VIP Music Software | Effortless Integration, Enhanced Workflow

***************************

مشخصات فنی
ترانسپوز 10Octave Up and Down
تعداد پَد 8 عدد
تعداد کلاویه 25
رنگ سیاه و سفید
سیستم عامل Mac | PC
منبع تغذیه برق USB power
ورودی آنالوگ ورودی TS فقط برای پدال ساستین و TRS
وزن 2800 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش