فروشگاه تجهیزات صوتی

میکروفون های موبایل در حال حاضر یکی از پر کاربردترین محصولات، در حوزه صدابرداری هستند. و به تعداد کمپانی هائی که در حال ساخت این  نوع میکروفون ها هستند، روز به روز افزوده می شود. چراکه امروزه تولید محتوا و ساختِ پادکست برای هر سیستم آموزشی و  کسب و کاری که در فضای مجازی فعالیت می کند، بسیار با اهمیت شده است. و تمامی این کاربران برای تولید ویدئوکلیپ ها و پادکست های خود، نیاز به یک میکروفون خوب دارند.

1) میکروفون های یقه ای، هدمیک و یا دستی باسیم: در بدترین حالت، ممکن است، کیفیت این میکروفون ها با کیفیت میکروفونِ گوشیِ شما یکسان باشد. ولی چرا باز باید اقدام به خریدِ میکروفونی جداگانه کرد؟
پاسخ: به این دلیل که شما مجبور هستید برای ساخت پادکست و یا ویدئو کلیپ موبایل را از سوژه دور نگاه دارید. و به محض اینکه فاصله موبایل از منبع صوتی دور شود، خواه ناخواه صدا به شدت افت می کند. ولی با داشتن یک میکروفون جداگانه شما می توانید به میزان طول سیم از سوژه فاصله بگیرید. بدون اینکه کمترین افت سیگنالی داشته باشید.

2) میکروفون های یقه ای، هدمیک و یا دستی بیسیم: کیفیت میکروفون ها، در سیستم های بی سیم و با سیم بسیار مشابه هم هستند. حتی در برخی موارد از میکروفون های یکسانی استفاده می شود. ولی آنچه که در قیمت نهائی سِت های بی سیم تعیین کننده است. کیفیتِ ساخت و دوام فرستنده ها و گیرنده های آنان است.

و اما مورد استفاده از میکروفون های بیسیم زمانی است، که کاربر نیاز به آزادی عمل بیشتری دارد، ولی توصیه می شود که شعاع حرکتی سوژه از 30متر بیشتر نباشد. هر چند بسیاری از کمپانی ها ارتباط بین گیرنده و فرستنده را تا شعاع 100 متری را تضمین می کنند!

نکته: بسیاری از میکروفون های متداولِ باسیم و یا بیسیم را می توان براحتی با یک تبدیل به موبایل وصل کرد، و صدا ضبط کرد. فقط توصیه می شود قبل از اینکار حتما با مشاوران صدابازار تماس حاصل فرمائید.


BLINK500 B1


3) میکروفون های سرِخود: این میکروفون ها به بدنه خود موبایل وصل می شوند و کیفیت صدای ضبط شده توسط گوشی را افزایش می دهند. و بیشتر برای ضبطِ صدایِ کلی محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

SmartLink Plus

********************************

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش