alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

دوشنبه ۰۵ مهر 11:38
سنجش رضایتمندی

KORG - microKorg سینتی سایزر/ وُکودر

  • تولیدکننده: KORG
  • کشور سازنده: چین، طراحی ژاپن
  • مدل: microKORG

ناموجود


سینتی سایزر/ وُکودر کُرگ مدل microKorg

سه در یک (کیبورد - سینت سایزر - وُکودر)

    اگر به دنبال ایجاد صدا های حرفه ای و خلاقانه هستید، صدا بازار این محصول را به شما پیشنهاد می کند. یک کیبورد بسیار ساده و فوق العاده در ابعاد کوچک و قابلیت های فراوان است.

این دستگاه هم یک کیبورد، هم یک وُکودر و هم یک سینتی سایزر آنالوگ می باشد که در طراحی تمامی این بخش ها بسیار قدرتمند ظاهر شده است. موتور صدای microKorg شبیه سازی شده موتور صدای آنالوگ DSP به نام MS-2000 می باشد. که امکانات مختلفی از جمله LFO، مدولاسیون و... را بروی خود دارد.

این دستگاه یک سینتی سایزر آنالوگ عالی است که دارای 2  اوسی لیتور می باشد. و هر کدام تمامی امواج پایه ی هر سینتی سایزر و 64 موج DWGS را دارا هستند. همچنین می توانید آن هارا مدولاسیون کنید. علاوه براین microKorg دارای 2 نوع فیلتر Low-Pass و High-Pass می باشد و همچنین فیلتر رزونانس برای تشدید صدا ها و یک امپ برای حجم دادن به  پنینگ صدا دارد.

وُکودر(Vocoder) یک قابلیتی فوق العاده است که شما می توانید به وسیله ی یک میکروفون صدا خود را از یک سری فیلتر عبور داده، و تغییر تحولاتی روی آن انجام دهید، تا فرکانس صدای شما با نت ها همگام شود و سپس با استفاده از کلاویه ها می توانید آن را پخش و ضبط کنید.  وُکودر قابلیت تنظیم هم دارد که به وسیله آن می توانید صدا را زیر یا بم کنید و از فیلتر هایی که صدا را  لیزری می کنند نیز استفاده کنید.

مشخصات فنی
MIDI IN, OUT, THRU
Sound Engine Ms-2000
تعداد کلاویه 22
ورودی آنالوگ AUDIO IN 1,2, Level switch LINE/MIC, AUDIO IN 1, 2 (LINE) , AUDIO IN 2 MIC
خروجی آنالوگ L/MONO, R, Headphones

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد