alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

چهارشنبه ۰۶ مهر 10:12
2

KORG - microKorg Silver سینتی سایزر/ وکودر

  • تولیدکننده: KORG
  • کشور سازنده: چین، طراحی ژاپن
  • مدل: microKORG

ناموجود


سینتی سایزر/ وُکودِر کُرگ مدل  microKorg Silver

سه در یک (کیبورد - سینتی سایزر - وُکودِر)

    اگر به دنبال ایجاد صدا های حرفه ای و خلاقانه هستید، صدا بازار این محصول را به شما پیشنهاد می کند. یک کیبورد بسیار ساده و فوق العاده در ابعاد کوچک و قابلیت های فراوان است.

این دستگاه هم یک کیبورد، هم یک وُکودر و هم یک سینتی سایزر آنالوگ می باشد که کُرگ در طراحی تمامی این بخش ها بسیار قدرتمند ظاهر شده است. موتور صدای microKorg شبیه سازی شده موتور صدای آنالوگ DSP به نام MS-2000 می باشد. که امکانات مختلفی از جمله LFO، مدولاسیون و... را بروی خود دارد.

این دستگاه یک سینتی سایزر آنالوگ عالی است که دارای 2  اوسی لیتور می باشد. و هر کدام تمامی امواج پایه ی هر سینتی سایزر و 64 موج DWGS را دارا هستند. همچنین می توانید آن هارا مدولاسیون کنید. علاوه براین microKorg دارای 2 نوع فیلتر Low-Pass و High-Pass می باشد و همچنین فیلتر رزونانس برای تشدید صدا ها و یک امپ برای حجم دادن به  پنینگ صدا دارد.

وُکودر(Vocoder) یک قابلیتی فوق العاده است که شما می توانید به وسیله ی یک میکروفون صدا خود را از یک سری فیلتر عبور داده، و تغییر تحولاتی روی آن انجام دهید، تا فرکانس صدای شما با نت ها همگام شود و سپس با استفاده از کلاویه ها می توانید آن را پخش و ضبط کنید.  وُکودر قابلیت تنظیم هم دارد که به وسیله آن می توانید صدا را زیر یا بم کنید و از فیلتر هایی که صدا را  لیزری می کنند نیز استفاده کنید.

مشخصات فنی
MIDI IN, OUT, THRU
Sound Engine Ms-2000
تعداد کلاویه 22
ورودی آنالوگ AUDIO IN 1,2, Level switch LINE/MIC, AUDIO IN 1, 2 (LINE) , AUDIO IN 2 MIC
خروجی آنالوگ L/MONO, R, Headphones

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد