فروشگاه تجهیزات صوتی

   با توجه به این موضوع که هنوز بشر نتوانسته میکروفونی بسازد که صدا را همانگونه که هست انتقال دهد، در می یابیم که حتی بهترین میکروفون های دنیا هم دارای نواقصی تاثیرگذار هستند یعنی اینکه صدا را دستخوش تغییر می کنند.

هر میکروفونی میتواند در بعضی از محدوده های فرکانسی دارای قوت و در بعضی از محدوده ها دچار ضعف باشد، که البته با شناخت و تجربه یک صدابردار خوب این کاستی ها می توانند کاملا به یک نقطه قوت تبدیل شوند. فقط کافیست صدابردار درک کافی و شناخت لازم از صدای سوژه و ابزار صدابرداری خود را داشته باشد و بتواند نقاط ضعف صدای ساز و یا خواننده را به سرعت تشخیص دهد و سپس میکروفونی را برای سوژه انتخاب کند که دقیقا در همان نقطه دارای شدت گیرندگی بیشتری است که در نهایت این امر سبب یک دست شدن صدا می شود.

********************

اگر توجه کرده باشید بسیاری از خوانندگان مطرح و یا نوازندگان بزرگ دنیا برای کار در استودیوها و یا اجراهای زنده از یک میکروفون خاص خودشان استفاده می کنند، که این موضوع هیچ ربطی به قیمت و یا برند میکروفون ها ندارد. آنها با تجربه دریافته اند که مثلا فلان میکروفون دریافت بهتری از صدای خودشان و یا سازشان دارد و این یعنی یک میکروفون بسیار ارزان و معمولی هم می تواند آنچنان با صدای شما سازگار شود که حتی مشهورترین میکروفون های دنیا هم نتوانند با صدای شما آن کار را بکنند!!!

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش