پنج شنبه ۳۱ مرداد 04:01

نمایندگی و عامل فروش محصولات RODE

       در این بازارِ داغ تحریم ها که  کمپانی های خارجی سخت در تلاشند تا به هر طریقی از تعهداتشان نسبت به ایران سر باز زنند. و از این شرایط به وجود آمده بیشترین منفعت را ببرند. معدودشرکت هائی هستند که هیچگاه اصول حرفه ای را زیر پا نمی گذارند. و همیشه به حقوق مصرف کننده پای بند می مانند.

خوشبختانه کمپانی RODE از همان دسته ی خوباست که هنوز با ما مهربان است!!!  و می کوشد تمامی خدماتِ خود را مطابق با استاندارهای جهانی به ما عرضه کند. البته کم لطفی است اگر تلاش مدیران برجسته راژمان سیستم(نماینده انحصاری RODE در ایران) را در نظر نیاوریم که توانسته اند، برای سالیان سال هوشمندانه و در هر شرایطِ اقتصادی نمایندگی این برند استرالیائی را در ایران حفظ کنند.


حال اینکه چگونه وقتی از سایت صدابازار یک محصولِ RODE خریداری می کنیم آنرا رجیستر کرده و از گارانتی آن  بهره ببریم؟


در اینجا لازم است به این نکته مهم اشاره شود. و آن اینست که بسته به نوع محصول خریداری شده، کمپانی RODE مدت زمان گارانتی آن را تعیین می کند. که برای هر محصولی ممکن است متفاوت باشد. این گارانتی ها شامل: 2 سال، 5 سال، 10 سال و یا مادام العمر هستند.گام اول: ابتدا از همین جا وارد سایت RODE شوید و در بالای صفحه نخست روی گزینه رجیستر کلیک کنید.
گام دوم: حالا باید از کمبو باکس مشخص شده در تصویر محصول خریداری شده خود را انتخاب کنید.
گام سوم: در این مرحله شما می بایست شماره سریال محصول را که اصولا در قسمت انتهائی آن و یا بر روی جعبه نوشته شده است را در بخش مشخص شده  وارد کنید. در همین جا مدت زمان گارانتی  محصولِ شما مشخص می شود. و برای ادامه باید روی گزینه رجیستر کلیک شود.گام چهارم: در این مرحله می بایست تاریخ خرید، نحوه خرید اینترنتی/فروشگاهی، کشور، نام فروشگاه، را وارد کنید.  که شما می بایست به این طریق جاهای خالی را پر کنید: آنلاین/ایران/صدابازار و در نهایت فاکتور را آپلود کنید.


گام پنجم: در این مرحله باید حساب کاربری برای خود ایجادکنید. برای اینکار نیاز به ایمیلی دارید که پس از پرکردن مشخصات فردی و تعیین رمز، کلیه مشخصات به آن ایمیل برای شما ارسال می شود.


گام ششم: در آخر رسید ثبت محصول همراه با پیام تبریکی به ایمیلتان ارسال می شود. مبنی بر مدت زمان پشتیبانی و گارانتی RODE؛ شمامی بایست بلافاصله یک کپی از آن را به آدرس ایمیل صدابازار info@sedabazar.com ارسال کنید. تا گارانتی بین المللی شما در ایران فعال شود.

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

تمامی حقوق محفوظ می باشد