alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

یک شنبه ۰۷ آذر 02:42
سنجش رضایتمندی

Advance Audio


اسپیکر های فای Air 55 از برند سرشناس Advance Acoustic یکی از بلندگو های محبوب در بین طرفداران سیستم های صوتی های فای می باشد. یکی از عواملی که باعث محبوبیت این اسپیکر میشود اکتیو بودن آن است. با توجه به این که بسیاری از اسپیکر های HiFi پسیو هستند و نیاز به آمپلیفایر دارند و این امر کمی کار را دشوار میکند. اما Air 55 با داشتن آمپلی فایر داخلی دیگر نیازی به آمپ ندارد.

 آمپلی فایر این سیستم درون اسپیکر سمت راست قرار داشته و اسپیکر سمت چپ پسیو میباشد. علاوه بر این کانکشن های مختلفی که در این اسپیکر تعبیه شده است بر محبوبیت و کاربرد های آن می افزاید.

می توانید از طریق بلوتوث با انواع دستگاه های خود به این سیستم صوتی متصل شوید و به دلیل پشتیبانی بلوتوث این دستگاه از فرمت های A2DP - APTX - AAC موزیک خود را با کیفیت CD بشنوید. برای اتصال به صورت باسیم میتوانید از کانکشن های آنالوگ AUX و Stereo RCA استفاده کنید. همچنین پورت های دیجیتال اپتیکال و کواکسیال نیز در این اسپیکر موجود است تا به کیفیت بالاتری دست پیدا کنید. این اسپیکر از طریق خروجی ساب قابلیت اتصال به ساب ووفر مجزا را نیز دارد. در هر یک از اسپیکر ها از یک عدد توئیتر یک اینچ برای پخش فرکانس های بالا و یک عدد ووفر پنج اینچ برای پخش فرکانس های بیس استفاده شده است.

AIR 55 یک سیستم صوتی خانگی با کیفیت بالا می باشد که به حرفه ای ها پیشنهاد می شود.

علی صفائی

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد