فروشگاه تجهیزات صوتی

YAMAHA - U1 Mahogany پیانو آکوستیک

YAMAHA - U1 Mahogany پیانو آکوستیک

  • تولیدکننده: YAMAHA
  • کشور سازنده: ژاپن
  • مدل: U1

U1 یک سامورائی واقعی از سرزمین آفتاب

   فقط خدا می داند، که تا به امروز یاماها چقدر U1 در دنیا فروخته است. محبوبیت این پیانو در بین تمام گروه های نوازندگی از مبتدی گرفته تا فوق حرفه ای مثال زدنیست. بطوریکه بسیاری از اساتید و نوازندگان چیره دست پیانو؛ همیشه یکی از آنرا دارند. که ما دلایل آنرا به تفصیل در همین بخش به اطلاعتان خواهیم رساند.

نکته: اگر شما  اختلاف قیمت فاحشی در بین رنگ های این ساز مشاهده می کنید. باید به عرضتان برسانم که در زمان ساخت و رنگ آمیزی پیانوهای رنگ چوب دقت بسیار زیادی در انتخاب روکش های چوبی صورت می گیرد. که در نهایت برای قسمت های در معرض دید از خوش راه ترین و یک دست ترین چوب های ماهوگانی و گردو استفاده شود. چراکه بر خلاف رنگ های یک دست سیاه و سفید که هیچ طرحی از چوب در زیر پوشش نهائی معلوم نیست. در این مدل ها تمام جزئیات قابل مشاهده هستند به همین دلیل برای سازنده بسیار هزینه دارد تا شبیه ترین رگه ها را برای تولید فقط یک ساز تهیه کند.  

 
 
 


 
 
 
   اگر پیانوی آکوستیک مدل U1 کمپانی YAMAHA را نمی‌شناسید، حتماً نوازندگی را به‌صورت حرفه‌ای دنبال نمی کنید و یا به این‌که یک نوازنده درجه یک شوید فکر نمی‌کنید؛ در غیر این صورت ادامه این مطلب را بخوانید تا با یک ساز و بهتر بگوییم با یک شاهکار هنری یعنی مدل U1 آشنا شوید. پیانوی آکوستیک مدل U1 به صورت گسترده‌ای بین استادهای پیانوی حرفه‌ای در سراسر جهان شناخته‌شده است و یکی از مدل‌های خوبی است که از جانب آن‌ها به هنرآموزانشان توصیه می‌شود. به گفته شرکت YAMAHA پیانوی آکوستیک مدل U1 برای افراد باتجربه و پیانیست‌های حرفه‌ای طراحی‌شده است و البته برای کسانی که می‌خواهند برای حرفه‌ای شدن یک شروع فوق‌العاده داشته باشند.  از ویژگی‌های قابل توجه پیانو آکوستیک U1 می‌توان به جنس ساندبرد (Sound Board) و قطعات آن اشاره کرد که از چوب صنوبر بسیار مقاوم و با کیفیت بسیار عالی تحت نظارت متخصصان شرکت یاماها ساخته شده‌اند.
تقویت ساندبرد در مدل U1 یکی دیگر از ویژگی‌های این پیانوی آکوستیک است که باعث می‌شود کیفیت صدای این پیانو برای سال‌های سال مانند اول عالی و بی‌نقص باقی بماند و پایداری کوک بودن را افزایش دهد. اما این‌همه ویژگی، تمام ماجرا نیست. مهندسان شرکت YAMAHA برای ساخت اکشن ریل‌های (Action Rail) پیانو از آلیاژ خاصی استفاده می‌کنند(این نوآوری به‌صورت اختصاصی برای شرکت یاماها ثبت شده است) که جز بهترین نوآوری‌ها طی صد سال گذشته در زمینه ساخت پیانو و بهبود بخشیدن عملکرد آن بوده است. در مدل U1 شرکت یاماها برای ساخت پلیت پیانو و بالاتر بردن کیفیت آن از فرآیند پرهزینه ریخته‌گری V-Pro استفاده کرده است که روشی تضمینی برای کیفیت تولید پلیت های پیانو است. تمامی کلاویه‌های مدل U1 به صورت اختصاصی تست و بررسی‌شده‌اند تا تعادل و وزن مناسبی را در هنگام نواختن پیانو برای شما در برداشته باشند.

مشخصات فنی
تعداد کلاویه 88
ملزومات
پدال دارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش