alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

شنبه ۱۲ آذر 12:05
2

ELIPSON-OMEGA 100 RIAA w گرامافون

  • تولیدکننده: ELIPSON
  • کشور سازنده: فرانسه
  • مدل: OMEGA 100 RIAA w

ناموجود


گرامافون ELIPSON مدل  OMEGA 100 RIAA رنگ سفید

    بسیار جالب است که دوباره گرامافون ها دارند به خانه های ما باز می گردند. و این پدیده به هیچ عنوان شگفت آورنیست. چرا که ما در این سال ها به درستی فهمیده ایم که صدایِ آنالوگ چیز دیگریست!!! و هیچ جایگزینی را برای آن نمی توان یافت.
داستان از آنجا شروع شد که بشر احساس می کرد، که باید کیفیت صدا را ارتقاء بخشد، و به همین دلیل گول حجمِ فرمت صدای دیجیتال را خورد و به راحتی آن را جایگزینِ صدای گرم سیستم های آنالوگِ خود کرد. بجای آنکه همان روش شنیداری، قابل اعتماد  خود را تکامل بخشد. به سرعت همانند بسیاری از حوزه های دیگر، اجازه ورود تکنولوژیِ ناقص الخلقه کامپیوتری (البته در حوزه صدا) را به صنعت و هنر صدا داد.
حال پس از سال ها به بیراهه رفتن دوباره داریم سعی می کنیم به همان جای اولِ خود بازگردیم. یعنی شنیدن درستِ صدا در سیستم هائی مثل گرامافون؛ و در این میان سازندگانی همچون الیپسون هستند که دارند با تجربه ارزشمند خود در صنعت صدا و در آمیختن آن با فن آوری های روز دنیا دوباره این سیستم های درستِ قدیمی را احیا می کنند.
ساختار الیپسون امگا 100RIAA:

شاسی Lacquered PMMA (لاکی)

صفحه گردان استیل با روکش پلی آمید

سوزن مدل OM10 با نگهدارنده کربن

نگهدارنده صفحه آلومینیومی Centralizer 

پری آمپ Built-in High-End RIAA preamp


سازگار با MM/MC


نکته: گرامافون های الیپسون سری RIAA با داشتن پری آمپ های دقیق و قدرتمند، برای راه اندازی دیگر نیازی به آمپلی فایرهائی با ورودی فونو (PHONO) ندارند. و با هر آمپی به راحتی کار می کنند.
مشخصات فنی
رنگ سفید
سیگنال به نویز 82db
پاسخ فرکانسی 25Hz...20kHz

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد