alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

یک شنبه ۰۲ مهر 11:22
3

RECORDING SET - ME66K6-BLIMP پک صدابرداری صحنه

  • تولیدکننده: SEDA BAZAR
  • کشور سازنده:
  • مدل: ME66/K6+BLIMP

ناموجود


ست رکورد حرفه ای

BLIMP شاید!!! ولی نه قطعا پرفروش ترین و جذاب ترین محصول RODE است، پس بیراه نیست، اگر که می بینیم این کمپانی برای ارتقا سطح کیفیِ این محصول از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. چرا که لحظه ای غفلت باعث می شود دیگر کمپانی ها گوی سبقت را بربایند. همانطور که میکروفون های گانِ این کمپانی در طی این سال ها هنوز نتوانسته اند جایگاه خود را در بین دیگر رقبا پیدا کنند.
... و اما این محصول نمونه و درجه یک که توانسته، در گذشته یکی از معتبرترین جوایز طراحی دنیا را به خود اختصاص دهد از این قائده مستثنی است. محصولی خوش ساخت و کاملا کاربردی و تا حدودی ارزان؛ پس اگرکه می بینیم در حال حاضر این محصول با مشارکت RYCOTE یکی از نامداران این صنعت تولید می شود، جای تعجب ندارد بلکه درمی یابیم، قرار است سطح کیفیت BLIMP از گذشته نیز بهتر شود.


 ME 66 یک شات گان همکاره است که تقریبا در هر پروژه ای از آن استفاده می کنند. بارها دیده شده که صدابردارن به این شات گان اطمینان کرده و در سکانس های مختلف از آن استفاده کرده اند. کپسول ME66
 دارای الگوی دریافت کاردیوئید می باشد که باعث می شود بطور متمرکزتر صدا را دریافت کند. و به نوعی کپسول آن طراحی شده که هنگام صدابرداری از مقابل فوکوس بیشتری بر روی سوژه داشته باشد.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد