فروشگاه تجهیزات صوتی

YAMAHA - JU109 PE پیانو آکوستیک

YAMAHA - JU109 PE پیانو آکوستیک

  • تولیدکننده: YAMAHA
  • کشور سازنده: اندونزی، طراحی ژاپن
  • مدل: JU109 PE

یک مثال عالی برای زیبایی طبیعی
این شعاری است که متخصصان و طراحان شرکت بی‌رقیب YAMAHA برای توصیف پیانوی آکوستیک مدل JU109 PE به کار می‌برند. یاماها مدعی است ترکیبی نفیس از فناوری و صنعتگری خود را که نتیجه سال‌ها خدمت به دنیای موسیقی است در ساخت JU109 PE به‌کاربرده است. البته تنها با نگاهی به این ساز زیبا و طراحی ظریف آن (که مناسب خانه‌هایی کوچک نیز هست) می‌توان بر درست بودن این ادعا تأکید کرد. پین‌کوک و بلوک هایی که این پین‌ها در آن قرار می‌گیرند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانند کوک و تنظیمات انجام شده را به صورت پایدارتری اداره کنند. همه این ترکیب‌ها در کنار قیمت مناسب پیانوی آکوستیک مدل JU109 PE شرکت YAMAHA گزینه‌ای را برای خرید یک پیانوی آکوستیک فراهم می‌کند که شما نتوانید به‌سادگی از کنار آن بگذرید.
باید توجه داشت که مدل JU109 PE انتخابی مناسب برای مبتدیان است. البته این گفته دلیل بر این نیست که شما نتوانید صدای باکیفیت ساز یاماها را نشنوید بلکه این پیانوی آکوستیک علرقم قیمت نه چندان گرانش (نسبت به این که ساز آکوستیک است) صدایی با کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. دقیقاً همان‌طوری که از شرکت یاماها انتظار می‌رود. ناگفته نماند که مدل JU109 PE تحت نظرات و سیستم سخت‌گیرانه کنترل کیفیت شرکت YAMAHA ساخته‌شده است و همین عمل می‌تواند اعتباری برای کیفیت این ساز زیبا باشد. همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد این ساز زیبا به گونه ای طراحی شده است تا در فضاهای کوچک هم بتواند جای خودش را پیدا کند!
اگر برای ورود به دنیای باشکوه نوازندگی پیانو مصمم هستید و نمی‌خواهید نگران ساز خود باشید، و اگر نوازندگی برای شما اهمیت دارد و برای شما یک سرگرمی وقت پر کن نیست، پیانوی آکوستیک مدل JU109 PE  برای شما یک انتخاب ایده آل است و برای تبدیل شدن شما به یک حرفه ای شروعی کاملا استاندارد و مناسب به حساب می‌آید.
مشخصات فنی
تعداد کلاویه 88
نوع پیانو آکوستیک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش