فروشگاه تجهیزات صوتی


نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)

FOCUSRITE

فوکوسرایت نامیست در صنعت صدا و تجهیزات استودیویی که بیشتر از هر جای دیگری در ایران شنیده می شود.

ماجرای کارت صدای فوکوسرایت اسکارت در ایران اتفاقیست جذاب و به یاد ماندنی که در نوع خودش بی نظیر است. البته که ما در گذشته هم شاهد چنین نمونه هایی بوده ایم که محصولی از یک کمپانی با اقبال عمومی روبرو شده و کاربران از آن محصول به کرات و برای سال ها استفاده کرده اند. مثل همان ماشین پیکان که یک تک محصول از یک کمپانی انگلیسی بود که سالیان سال در بازار ایران خرید و فروش می شد.

ولی وقتی یک کارت صدای تخصصی مانند: کارت صداهای سری اسکارلت در حوزه تجهیزات استودیویی و آن هم برای صدابردار حرفه ای با چنین اقبالی روبرو می شود جای تعجب دارد! چرا که کاربر را مجبور می کند آن را با قیمتی گزافتر از موارد مشابه و  باکیفیت تر از خودش بخرد و این پدیده ایست که در تمام دنیا بی سابقه بوده و در جای خود نیاز به پژوهش و بررسی عمیق تری دارد.

چرا که کاربر حرفه ای که در حوزه صدابرداری فعالیت می کند اهل تحقیق و تفحص است و بی جهت بابت ابزار کارش هزینه نمی کند و تا از بابت کیفیت کار مطمین نشود پولی پرداخت نمی کند.

فوکوسرایت میان رده اما در اوج

کاری که آورندگان تجهیزات استودیویی و کارت صداهای فوکوسرایت این برند انگلیسی و البته تماما" چینی شده در ایران انجام داده اند کاریست کارستان که در توان هر تاجر و یا شرکت تامین کننده ای نیست و بسیاری از مدرسان و محققان حوزه فروش می بایست از عملکرد آنها درس بگیرند که چگونه توانست هند کارت صداهای درجه دو را جای کارت صداهای درجه یک بفروشند. همان اتفاقی که دقیقا" برای میکروفون های RODE استرالیا نیز در ایران افتاده است!

هرچند می توان عوامل زیادی را برای این پدیده برشمرد، از رفتار مشتری در مواجه با تعریف تمجیدهای ظاهری و بی اساس گرفته تا ابعاد روحی روانی آنها ولی باز از عملکرد موفق و بازاریابی دقیق نمایندگی فوکسرایت در ایران نمی توان غافل شد.

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش