alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

چهارشنبه ۱۰ خرداد 10:27
3

TRAKTOR - F1 کنترلر دی جی

  • تولیدکننده: NATIVE INSTRUMENT
  • کشور سازنده: چین، طراحی آلمان
  • مدل: TRAKTOR F1

تماس برای قیمت


کنترلر دی جِی ترَکتور مدل F1

   کمپانی Native Instriment که سازنده نرم افزار Traktor Pro است. به تازگی  F1 را برای کنترل Traktor Pro به صورت سخت افزار تولید نموده است. این دستگاه برای کنترل نرم افزار، کامل و بی نقص می باشد و هر چیزی که لازم به دسترسی از نرم افزار است در اختیار ما می گذارد.


تعداد سمپل های F1
 

این کنترلر دارای 4 دک می باشد و علت منحصربفرد بودن آن اینست که به جای چهار سمپل می توانید به 64 سمپل و الگو دسترسی داشته باشید. چون این دستگاه دارای 16 دکمه با قابلیت انتخاب رنگی می باشد.


رنگ های دکمه ها


F1 برای دک ها 16 دکمه ی رنگی دارد و با تعویض نمونه ها رنگِ دکمه ها نیز تغییر می کند و شما می توانید برای هر نمونه، یک رنگ انتخاب کنید تا آنرا به راحتی پیدا کنید.


F1 و فرمتStems  

در F1 هر دک 4 دکمه برای نمونه دارد و این 4 دکمه برای فرمت Stems نیز استفاده می شود. به این صورت که هر بخش بروی یکی از دکمه ها قرار می گیرد. می توان گفت F1 بهترین کنترلر برای فرمت Stems  می باشد.


صدابرداری با F1

شما همچنین می توانید در حین اجرا صدای خود را ضبط کرده و به کمک F1 آنرا به یک نمونه بر روی دک اجرا کنید. و در آخر اینکه Traktor F1 نیاز به نصب درایور ندارد و برای نرم افزار Traktor Pro نیز تعریف شده است.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کالاهای مشابه

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد