alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

پنج شنبه ۱۴ مرداد 01:11
  • RECORDING SET - DR60MCE-85KIT ست صدابرداری

RECORDING SET - DR60MCE-85KIT ست صدابرداری

  • تولیدکننده: SEDA BAZAR
  • کشور سازنده:
  • مدل: DR60MKII+MCE85 Camera Kit

ناموجود


یک ست حرفه ای برای کسانیکه بیشتر با دوربین های DSLR آثارشان را خلق می کنند


 
 
...در مورد میکروفون های مینی گان بیرداینامیک داستان چیز دیگریست چراکه ظلمی که دارد به این محصولات در ایران می شود از کاربر آگاه ایرانی واقعا بعید است. گوئی همه ما فراموش کرده ایم که این کمپانی پیشرو در تکنولوژی صدا؛ چه نوآوری ها و چه اختراعاتی را برای جامعه صدا داشته و خالق چه تکنولوژی هائی در طی یک قرن فعالیتش در دنیا بوده است.
برای من هم به عنوان یک فروشنده و کارشناس لوازم استودیوئی کاملا عجیب است که بسیاری از صدابردارن میکروفون های گان کمپانی هائی همچون RODE را به این گان های ساخت آلمان ترجیح می دهند. در صورتیکه اختلاف قیمت زیادی بین آنها نیست و چنان به استرالیائی بودن گان های RODE می بالند که گوئی استرالیا مهد تکنولوژی صداست. شاید اگر حرف از دام و دامپروری و مشتقات لبنی می زدیم حق با این دوستان بود. ولی ما داریم در مورد صدا صحبت می کنیم و باید عرض کنم تکنولوژی صدای این کشور در مقایسه با آلمان همچون اختلاف بین فوتبالشان است. فوتبال را مثال زدم چون به جز چند برند پیش پا افتاده صوتی چیز دیگری به ذهنم نرسید تا بخواهم صنعت صدای این دو کشور را با هم مقایسه کنم.
در اینجا یک پرسشی از سینه چاکان RODE دارم و آن اینست اگر ما بخواهیم فرش بخریم انتخابمان فرش ایرانی است یا فرش استرالیائی؟ چرا؟ چون کشور پیشرفته ای است باید فرش های دست بافته خوبی هم داشته باشد. قطعا چنین نیست و نظر شما با بنده یکی است. البته که فرش ایرانی؛ پس فقط به دلیل اینکه احساس می کنیم کشوری پیشرفته تر است به کیفیت همه محصولات آن نباید اعتماد کرد چراکه بسیاری از کشورهای صنعتی فقط توانسته اند در بخشی از صنایع رشد کنند نه تمام شاخه های آن. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش