فروشگاه تجهیزات صوتی

COMICA - CVM-VS10 میکروفون دوربین

COMICA - CVM-VS10 میکروفون دوربین

  • تولیدکننده: COMICA
  • کشور سازنده: چین
  • مدل: CVM-VS10

میکروفون دوربین کامیکا مدل CVM-VS10

   خوشبختانه تولید و پخش محتوای اینترنتی اعم از کلیپ های ویدیوئی و پادکست ها به سمتی سوق داده شده است، که هر شخص یا موسسه ای که نیاز به حضور جدی در این بستر را دارد، بایستی کار با کیفیت انجام دهدچرا که مخاطبین دیگر حاضر نیستند وقتشان را هر چند اندک به ویدئوهای بی کیفیت و بی خاصیت اختصاص دهند. پس لازمه تولید کار جدی و تمیز ابزار درست و حرفه ای است!!!میکروفون مینی استریو

دارای 2 عدد کپسول با ساختار X/Y در این صفحه سعی شده است تا با معرفی دقیقِ میکروفون CVM-VS10 به کاربرانِ صدابازار، دغدغه این عزیزان را برای انتخاب یک میکروفونِ خوبِ دوربینی برطرف نمائیم. پس شما فقط با مطالعه این بخش می توانید انتخاب درستی از یک میکروفونِ دوربین داشته باشید. و با استفاده از آن کیفیت صدا را چندین برابر بهبود بخشید.

****

CVM-VS10 یک مینی میکروفون استریو است، که بدون کابل و به صورت مستقیم به ورودی لاین صدا و یا ورودی میکروفونِ دوربین ها وصل می شود. و اصولا بدون نیاز به هیچ تنظیم اولیه ای فورا" شروع به کار می کند.

  *الگوی دریافت کپسول این میکروفون کاردیوئید است. یعنی سازنده زاویه دریافتِ صدا را برای دیافراگم این میکروفون جوری تنظیم کرده است. که به هر سمتی که کپسول آنرا بگیریم، بیشتر از همان سمت صدا را دریافت خواهیم کرد.

  *سااختار الکترونیکی CVM-VS10 کاندنسر است. در این ساختار برای شارژ شدن خازن میکروفون نیاز به مقداری ولتاژ برق است، که در این مورد ورودی لاین دوربین می تواند این مقدار برق را تامین کند ولی در مواردی هم برای این منظور نیاز به فانتوم پاور هست. 

  *دیافراگم این میکروفون بر روی یک لرزه گیر داخلی (شاکمونت) نصب شده است تا حتی الامکان لرزش های دست فیلمبردار را در زمان فیلمبرداری خنثی کند. تا هیچ گونه صدای ناخواسته ای ضبط نشود.

  *بدنه CVM-VS10 کاملا" فلزی است و همین امر باعث شده تا در برابر ضربه بسیار مقاوم باشد. و طول عمر بیشتری نسبت به مدل های مشابه داشته باشد. 


Canon, Sony

DSLR Camera, Camcorder & GoPro
نکته پایانی: همانطور که همه می دانیم صدابرداری تکنیک دارد. و برای رسیدن به بالاترین سطح کیفیت نیاز به تجربه است. پس وقتی محصولی از این دست را تهیه می کنید باید با آن تمرین کنید و با مطالعه اصول صدابرداری و نحوه میکروفون گذاری کیفیت رکورد را افزایش دهید.***********نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش