فروشگاه تجهیزات صوتی

COMICA - CVM-SPX تبدیل TRS به TRRS

COMICA - CVM-SPX تبدیل TRS به TRRS

  • تولیدکننده: COMICA
  • کشور سازنده: چین
  • مدل: CVM-SPX

مبدل TRS به TRRS  هدفونی کامیکا مدل CVM-SPX

    با این تبدیل کوچک می توانید کلیه میکروفون های بی سیم و با سیمی را که پیش از این به دوربین تان وصل می کردید را به راحتی به گوشی موبایلتان وصل کنید.

همانطور که مستحضر هستید برای موبایل ها تنها یک درگاه برای ورودی و خروجی صدا تعریف می شود. به همین دلیل جک های میکروفونی که برای موبایل ها ساخته می شوند، یک بخش اضافه تر دارند. یعنی فرمت این جک ها TRRS است. یعنی اگر به خواهیم به ترتیب نام ببریم می شود: نوک(TIP)، رینگ(RING)، رینگ(RING) و شیلد یا قسمت انتهائی برای سیم افشان(SLEEVE) 

همانطور که ملاحظه می کنید در جک های 3.5 میلیمتری مناسب برای موبایل ما باید دو قسمت رینگ(RING) داشته باشیم. پس برای این منظور با یک تبدیل TRS به TRRS می توان هر میکروفون مناسب برای دوربینی را به مویل هم وصل کرد.


نکته خیلی خیلی مهم: توجه داشته باشید برخی از میکروفون ها برای راه اندازی، نیاز به پری آمپ یا یک منبع تغذیه دارند. پس به راحتی به مویابل و یا هر دوربینی وصل نمی شوند. پس از این تبدیل فقط برای میکروفون هائی می توان استفاده کرد، که نیاز به هیچ منبع تغذیه ای نداشته باشند. یا اینکه خودشان این منبع تغذیه را داشته باشند!!!


3.5mm TRS Female to 3.5mm Right-Angle TRRS Male Adapter Cable for Smartphones

***************

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش