فروشگاه تجهیزات صوتی

FOCAL-CHORUS 807V بلندگوی بوکشلف

FOCAL-CHORUS 807V بلندگوی بوکشلف

  • تولیدکننده: FOCAL
  • کشور سازنده: فرانسه
  • مدل: CHORUS 807V

اسپیکر کتابخانه ای فوکال مدل CHORUS 807V 

   فقط دوست دارم در مورد این اسپیکر بخصوص نظر شخصی و تجربه خودم را بنویسم ودیگر هیچ. سالهاست که مشغول به گوش کردن صداهای گوناگون در اسپیکرهای گوناگون هستم. و تقریبا به صدای بسیاری از اسپیکرها ارزان و گران گوش داده ام؛ از مانیتورهای استودیو گرفته تا ست های بی نظیر های-اند ولی نمی دانم چرا فقط دوست دارم برای CHORUS 807V چیزی بنویسم. و آرزو دارم یک جفت از آنها را برای خود داشته باشم.
چرا؟؟؟ چون به وسیله CHORUS 807V برای اولین بار محصور زیبائی های صدا و موسیقی شدم. تا بدان لحظه هیچگاه موسیقی نتوانسته بود با واسطه ای همچون بلندگو مرا مجذوب خود کند. و همیشه سعی می کردم از شنیدن موسیقی و جادوی آن بدون هیچ واسطه ای لذت ببرم. 
صداهائی را که من در این اسپیکر شنیدم واقعا تا به آن روز در اسپیکرهای دیگری نشنیده بودم و تازه فهمیدم که وقتی خبره های صدا در مورد یک اسپیکر خوب می گویند. این اسپیکر ایمیج دارد یعنی چه؛
این اسپیکر چنان تصویری از صدا در ذهن شما ایجاد می کند که می توانید حتی عمق صدا و جایگاه نوازندگان را در اثر که مهندس صدا هنگام میکس تعیین کرده است تجسم کنید. 
هر چند صدا سلیقه ای است و نمی توان به صورت مطلق یک اسپیکر را به کسی پیشنهاد داد ولی کیفیت صدای این اسپیکر به هر استانداردی که در ذهن دارید نزدیک است یا دقیقا همان است که می خواهید.
سهیل مهدوی

مشخصات فنی
اندازه توئیتر "1
اندازه ووفر "7
حداکثر توان خروجی 160W
شدت خروجی صدا 92db
مقاومت
نوع بلندگو 2Ways Bass-Reflex Bookshelf
کراس اُور 3kHz
پاسخ فرکانسی 50Hz...28kHz

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش