alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

جمعه ۰۸ مرداد 10:12

KORG - ARP ODYSSEY سینتی سایزر

  • کشور سازنده: چین، طراحی ژاپن
  • مدل: ARP ODYSSEY
  • 14,250,000 تومان


سینتی سایزر کُرگ مدل ARP ODYSSEY:

  قدمت این سینتی سایزر افسانه ای آنالوگ به 40 سال گذشته بر می گردد و اولین بار در سال 1972 توسط یک کمپانی آمریکایی به نام ARP Instruments تولید شد. و موسیقیدانان آن دوره توانستند با آن ارتباط بر قرار کنند. ARP ODYSSEY به علت کیفیت صدایی بالا، رنگ صدای فوق العاده و قابلیت حمل آن با گذر زمان چندین پیشرفت را نیز تجربه کرده.

در سال 1982 به علت نداشتن صرف اقتصادی و افزایش دیجیتال، تولید این دستگاه متوقف شد. در سال 2015 کمپانی کُرگ تصمیم به تولید مجدد این دستگاه نمود. آن ها به کمک دیوید فِرِند بنیان گذار کمپانی ARP Instruments تمام قطعات اصلی این دستگاه را بازتولید کردند و سینتی سایزر افسانه ای ARP ODYSSEY با جادو صدا ها ی فوق العاده دوباره وارد بازار شد.این سینتی سایزر دارای صدای پر نفوذ و وسیعی است و در آن قابلیت های مدولاسیون، High-pass-filter،  اوسیلیتور Envelope و پیچ بِند می باشد. این سینتی سایزر را بسیار دقیق و با کمک دیوید فِرِند بازسازی نمودند و در حال حاضر هیچگونه تفاوتی با نسخه ی 40 سال پیش خود ندارد.

طراحی 2VCO به شما این امکان را می دهد که 2 صدای مختلف را داشته باشید به طوری 2 نت را همزمان اجرا کردید، 2 صدای متفاوت به گوش برسد. ARP ODYSSEY دارای 2 نویز خوب برای پر کردن فضای صدا دارد به نام های سفید و صورتی و علاوه براین اوسیلیتور LFO، رینگ مودلاتور که صدا را فلزی می کند.شما حداقل باید یک دفعه این سینتی سایزر را امتحان کنید و تفاوت صدایی را در آن احساس کنید. صدا بازار به دلیل قابلیت حمل، 3 نوع فیلتر کلاسیک در آن، مدولاسیون های مختلف و کمپانی سازنده ی معتبر، این محصول را به شما پیشنهاد می کند.


مشخصات فنی
MIDI دارد
Sound Engine آنالوگ
تعداد کلاویه 37
ورودی آنالوگ 1x1/4
خروجی آنالوگ 1x1/4,1xXLR,1x1/4Headphone

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب


کالاهای مشابه

کالاهای مرتبط

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش