alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

ویدیوئی

تعریف و کاربرد تجهیزات ویدئویی 

هر سال تعداد بیشتری ویدئو تولید میشوند که نسبت به هر نوع دیگری از محتوا دیده میشوند. از سال 2018، کاربران اینترنت در سرتاسر جهان روزانه بیش از 500 میلیون ساعت محتوا را در یوتیوب مشاهده میکنند. حدود 64% مشتریان بعد از تماشای محتوای ویدئویی اقدام به خرید محصولی میکنند. لاوه بر این، مغز ویدئو را تا 60.000 بار سریعتر از متن پردازش میکند به این معنا که ویدئویی مناسب میتواند به شما در ایجاد ارتباط احساسی بیشتر با مشتریان احتمالی کمک کند. به همین خاطر، بازاریابان محتوا باید کیفیت همه چیز را وقتی صحبت از ویدئو میشود ارتقا دهند و برای این کار باید سراغ بهترین تجهیزات ویدئویی موجود بروند. از ایده پردازی گرفته تا طراحی و بارگذاری محتوای ویدئویی، اهمیت بسیار زیادی دارد.

تجهیزات ویدئویی خوب چه ویژگی هایی دارند؟ 

تجهیزات ویدئویی با تمام حرف هایی که بالاتر زدیم اهمیت بسیار ویژه و زیادی دارند. یکی از ابزارهایی که میخواهیم به شما معرفی کنیم کارت گرافیک است. شما برای تولید یک محتوای ویدئویی در وهله اول نیاز به دوربینی بسیار قوی دارید که تصویری باکیفیت را دریافت و ضبط کند. بعد از آن نیاز به استفاده از یک نرم افزار قوی ویرایش ویدئو دارید و برای این که بتوانید از این نرم افزار و امثالهم که عموما نرم افزارهای قدرتمندی هم هستند، استفاده کنید باید کارت گرافیک سیستمتان بسیار قوی باشد. پس همه اینها لازم و ملزوم یکدیگرند. و داشتن تمام اینها در کنار یکدیگر منجر به ویدئویی باکیفیت به عنوان محتوا خواهد شد که میتوانید از آن برای بازاریابی و تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی استفاده کنید. اگر به دنبال افزایش بهره وری کسب و کار خودتان هستید، باید تجهیزات ویدئویی را به خوبی بشناسید.

بهترین تجهیزات ویدئویی را چه کمپانی هایی می سازند؟

همین چند موردی که گفتیم نیستند. اینجا به شما انواع تجهیزات ویدئویی را معرفی میکنیم و میگوییم برای خرید این تجهیزات بهتر است سراغ کدام کمپانی ها و برندهای معتبر بروید. به هر حال بازاری که دارید داخل آن پا میگذارید، پر است از کالاهای به درد نخور و بی کیفیت! شما که نمیخواهید کلی هزینه کنید و دست آخر چیزی که دستتان را میگیرد، محتوایی بی کیفیت باشد که کسی به آن توجه نکند، نه؟ 

کارت گرافیک

کارت تدوین

دوربین

ویدئو پروژکتور

تصویربرداری

متعلقات و ملزومات

همه این موارد برای ساخت ویدئویی قوی و بسیار خوب که توجه مخاطب را به خود جلب کند لازم است. در کنار آن لازم است برندهایی را به عنوان برندی مناسب برای تجهیزات ویدئویی در نظر بگیرید که دارای اعتبار و سابقه ای خوب و شناخته شده باشند. ما به شما برند سونی، ماتروکس، دیتا ویدئو و زوم را معرفی میکنیم. هرکدام از این برندها، تجهیزات مختلف ویدئویی را تولید میکنند و اطمینان خاطر میدهند که کیفیت این محصولات از بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر در بازار پیدا میشوند، بهتر است.

قیمت تجهیزات ویدئویی و عوامل تاثیر گذار در آن 

تولید محتوا اگر به درستی انجام شود و ذهن خلاقی پشتش باشد میتواند به خوبی کمک کند تا یک کسب و کار از صفر به صد برسد. برای چنین چیزی باید هزینه کرد. برای رسیدن به مطلوب باید سرمایه گذاری درستی کرد. پس عامل تاثیرگذار در خرید یکی از ابزارهای مربوط به ساخت ویدئو، رفتن سراغ بالاترین و بهترین محصول است. در کنار آن چیز دیگری که اهمیت بسیار زیادی دارد، برند محصول است. شرکتی که یک محصول را تولید میکند، بهتر از هر چیزی میتواند به شما آرامش خاطر بدهد محصولی که میخرید، قرار است برایتان عمر کند. مثلا شما برای خرید یک ویدئو وال ماتروکس Mura MPX باید چیزی حدود 95 میلیون تومان هزینه کنید اما خیالتان از این راحت است که کارتان زمین نخواهد ماند.

برای خرید تجهیزات ویدئویی چگونه اقدام کنیم؟

چقدر میخواهید هزینه کنید؟ چقدر کاری که میخواهید در حوزه ساخت ویدئو انجام دهید برایتان مهم است؟ اگر جوابتان به این سوال ها را میدانید، بهترین جا برای خرید تجهیزات ویدئویی، صدابازار است. تنها کافی است سری به وبسایت ما بزنید، محصولات ما را ببینید، آن وقت برای خرید تجهیزات ویدئویی خود هیچ جای دیگری نخواهید رفت. به سادگی میتوانید از طریق صدابازار محصولات مختلف را با هم مقایسه کنید و خریدی هوشمندانه داشته باشید.


بخش تصویر صدابازار شامل آیتم های زیر می باشد:

تجهیزات ویدئوئی و تدوین، سوئیچرهای تصویری و اینترکام، کارت های گرافیک، دوربین و انواع کم کوردرها، دیتا پروژکتور و هلی شات 

پر بازدیدترین ها

پرفروش ترین ها

جدیدترین ها

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19 و پنج شنبه ها 10 الی 15

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش