فروشگاه تجهیزات صوتی

قطعا کمپانی سنهایزر مشاورانی زبده دارد، که به او یادآوری کنند، محصولی را که مشتری خوب و بی دردسر می خرد تغییرندهد!!! پس چرا این کمپانی ست های دیجیتال  G4 را جایگزین G3 کرد؟

به هوشمندی سنهایزر شک نکنید! چرا که در دنیایِ امروزِ تکنولوژی اگر لحظه ای از نوآوری باز بمانی کل قافیه را در چشم برهم زدنی می بازی. این قاعده با هیچ شرکتی شوخی ندارد حتی غولِ صدا سنهایزر!!! بسیار بودند شرکت هائی که این روند را جدی نگرفتند و کمتر از چند ماه فروپاشیدند. نمونه هائی همچون نوکیا، پولایرود و ...
بهتر است از بحث اصلی که مقایسه میکروفون های یقه ای بی سیم EW 112P G3  و EW 112P G4 است دورنشویم. نکته اینجاست که واقعا ساختار پایه و تکنولوژی اصلی در این دو مدل اصلا فرقی باهم ندارند. بلکه G4 فقط نمونه بهینه سازی شده نسل گذشته خود است. و سعی شده در آن  قدرت سیگنال های ارسالی بهبود پیدا کند و ضریب امنیت بیشتر شود. و کاربر بتواند تا شعاع 100 متر مربعی بی دغدغه کارکند. 
از امکانات قابل ملاحظه ای که به G4 افزوده شده می توان به اپلیکیشن تخصصی آن اشاره کرد. که به راحتی و به صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی قابل دانلود است. و پس ازنصب بر روی گوشی می توان تغییراتی را به صورت وایرلس ازروی موبایل بر سیستم اعمال کرد. 
یکی دیگراز تغییراتی که به سرعت به چشم کاربران می آید تغییر رنگ نور پس زمینه آن از زرد به آبی است.
G3G4
THD<0.9THD<0.9
سیگنال به نویز: 110dbAسیگنال به نویز: 110dbA
عمر باتری در زمان استفاده: 8 ساعتعمر باتری در زمان استفاده: 8 ساعت
Max. 1680 Receiving Frequencies
Max. 1680 Receiving Frequencies
Compander: Sennheiser HDX
Compander: Sennheiser HDX
وزن فرستنده و گیرنده با باتری هر کدام 160 گرموزن فرستنده و گیرنده با باتری هر کدام 160 گرم
پهنای باند:42Mhz
پهنای باند:42Mhz
82x64x24 mm
82x64x24 mm

ولی اینکه چرا بسیاری ازدوستان اصرار به تعریف از G3 دارند و فقط آنرا به دیگران توصیه می کنند. هیچ موردی نیست جز اینکه فقط به فکر منفعت خودشان هستند. این افراد بیشترکسانی هستند که در حوزه اجاره تجهیزات فعالیت می کنند. و چنانچه کاربران آگاه شوند که G4 به هردلیلی بهتر G3 است.(که در واقع فرق چندانی با هم ندارند.) آنگاه تقاضای G4 برای آفیش بسیار بیشتر از گذشته می شود و دفاتر اجاره می بایستی به سرعت G4 را جایگزین G3 کنند. که این امر مستلزم هزینه بسیار بالائی است. پس این دوستان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است در برابر این تغییر اجباری مقاومت کنند.
دومین دسته فروشندگان غیر رسمی و یا آوردگان کالا هستند. این افراد چونکه G3 را به دلیل توقف تولید ارزانتر از G4 در آنسوی مرزها می خرند. پس به سودشان است که مدل قدیمی تر را تبلیغ کنند.
و آخرین دسته کسانی هستند که در زمان نوسان ارز یا به قول خودمان زمان ارزانی تعداد زیادی G3 را خریده اند و انبار کرده اند. غافل از اینکه ممکن است نسل جدید به بازار بیاید و حالا با هر ترفندی می خواهند مشتری را مجاب کنند که مدل قدیمی بهتر از جدیدتر هست. اگر شما باور دارید که سنهایزر برجسته ترین کمپانی سازنده میکروفون در دنیاست که در واقع چنین نیز هست. پس اعتماد داشته باشید که پسرفت نمی کند. همانطور که مرسدس بنز مدل های جدیدش را قطعا بهتر از گذشته می سازد. اینست خصلت صنعت آلمانی!!!

G4 نامزد دریافت بالاترین جایزه تکنولوژیِ سال 2019

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش