فروشگاه تجهیزات صوتی

جستجوی دقیق تر
 • از تا
  • پکیج بلندگو سقفی
  • ساب ووفر سقفی
  • APART
  • BOSCH
  • BOSE
  • CRESTRON
  • CMX
  • Electro-Voice
  • ECLER
  • FOCAL
  • JBL
  • LD SYSTEMS
  • TANNOY
  • TAGA
  • WORK
  • YAMAHA
 • فقط کالاهای موجود
 • بلندگوی سقفی


  مقایسه کالا (0)


  BOSE - FS4CE اسپیکر سقفی

  BOSE - FS4CE اسپیکر سقفی

  22,500,000 تومان

  JBL-8124بلندگوسقفی

  JBL-8124بلندگوسقفی

  3,900,000 تومان

  نمايش 1 تا 24 از 112 (5 صفحه)

  قیمت، مشخصات و خرید انواع بلندگوی سقفی

  بلندگوی سقفی به عنوان راه حل صوتی دائمی طراحی شده تا صداهایی واضح، شفاف و عالی را در سالن های شما ارائه کند. به همین خاطر است که انتخاب بلندگوی سقفی مناسب بسیار مهم است و همچنین دانستن نحوه نصب آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای نصب بلندگوی سقفی شما باید بتوانید برای سیم کشی بلندگو به پشت دیوارها / سقف دسترسی داشته باشید و اینطوری وقتی همه چیز به درستی نصب شد هیچ شگفتی و اتفاق ناخواسته ای رخ نخواهد داد. به طور کلی بلندگوی سقفی به صورت جفت به فروش میرسد. یکی از مهمترین نکات درباره بلندگوی سقفی، تداوم صداست. برای فضاهای بزرگ، باید سطوح صوتی بهتر به تعادل برسند و به همین خاطر میتوانید از 4 بلندگوی سقفی کوچک یا 2 بلندگوی سقفی بزرگ در آن استفاده کنید. 
  درباره این که بهتر است بلندگوی سقفی در کجا قرار بگیرد باید بگوییم که بعد از انتخاب جای آن بر روی سقف باید حواستان به یک نکته مهم باشد و آن هم این که فاصله آنها از یکدیگر باید به یک اندازه باشد. حداقل فاصله ای که باید بین بلندگوها در نظر بگیرید، 2 متر است. 

  بلندگوی سقفی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  بلندگوی سقفی به خوش صدا بودن معروف است. یعنی شما وقتی بلندگوی سقفی تهیه میکنید یکی از ویژگی های مهم برای سنجش خوب بودنش، کیفیت صدای خروجی آن است. دلیل گسترده بودن کاربری بلندگوی سقفی نیز به خاطر همین کیفیت صدایش است. شما این امکان را دارید که از بلندگوی سقفی در جایی استفاده کنید که پیش از آن بلندگوی های فای استفاده میشده است. اگر مشغول راه اندازه کافی شاپ یا رستورانی هستید یا میخواهید خانه تان را هوشمند کنید یکی از مهمترین گزینه هایی که روی میز دارید، استفاده از بلندگوی سقفی است. طراحی و شکل ظاهری بلندگوی سقفی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توان خروجی در 8 اهم، اندازه ووفر، مقاومت، زوایاهی پوشش، وزن و همچنین پاسخ فرکانسی بلندگوی سقفی از جمله ویژگی های مهمی است که حتما در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید. نکته بعد، مسئله ظاهر و زیبایی این محصول است. بسته به جایی که قرار است از آن استفاده کنید و همچنین کاربری مورد انتظارتان میتوانید تعیین کنید که بلندگوی شما چه شکل و شمایلی داشته باشد.

  بهترین بلندگوی های سقفی را چه کمپانی هایی می سازند؟

  با در نظر گرفتن موارد بالا برای انتخاب بلندگوی سقفی، نکته مهم دیگری که حائز اهمیت است، کمپانی هایی است که آن را تولید میکنند. به هر حال هرکدام از این کمپانی ها اگر اسم و رسمی داشته باشند تا حد زیادی میتوانند خیال شما را از بابت کیفیت محصول راحت کنند. این مواردی که قرار است به شما معرفی کنیم صرفا برخی از کمپانی هایی هستند که تولیدکننده بهترین بلندگوی سقفی میباشند و به این معنا نیست باقی کمپانی ها خوب نیستند. کافی است سری به فروشگاه اینترنتی صدابازار بزنید و باقی کمپانی ها را هم بررسی کنید. 
  شرکت هایی مثل الکترو ویس، اکلر، فوکال، جی بی ال، پروئل، تانوی و یاماها از جمله شرکت هایی هستند که بهترین بلندگوی سقفی را تولید میکنند.

  قیمت بلندگوی سقفی و عوامل تاثیر گذار در آن

  قیمت یک بلندگوی سقفی یاماها مدل VXC2FB چیزی حدود 3 میلیون تومان است. شاید گران به نظر برسد اما دلایلی برای قیمت گذاری این چنینی وجود دارد. مسئله اول این که شکل و شمایل ظاهری بلندگو و ظرافت در طراحی عاملی تاثیرگذار در قیمت محصول است. جدای از آن توان این محصول و کیفیت صدا و تمام مواردی که بالاتر به عنوان ویژگی بلندگوی سقفی گفتیم میتوانند عواملی تاثیرگذار در قیمت باشند. جدای از آن شرکت تولیدکننده نیز بسته به شهرت، سابقه و اعتبارش میتواند بر قیمت یک محصول حسابی اضافه کند. پس هزینه ای که میخواهید بکنید، در صورتی که کیفیت محصول تضمین شده باشد، ارزشش را دارد.

  برای خرید بلندگوی سقفی چگونه اقدام کنیم؟

  خرید اینترنتی در این سال های اخیر از مزایای بسیار زیادی برخوردار بوده است. یکی از مهمترین آنها را میتوان شیوع بیماری کرونا در نظر گرفت که اگر چنین امکاناتی نبود احتمال این که تعداد افراد بیشتری جانشان را از دست بدهند وجود داشت. پیشنهاد ما برای خرید بلندگوی سقفی مراجعه به فروشگاه اینترنتی صدابازار و بازدید از محصولات ماست. همچنین شما امکان مقایسه محصولات با یکدیگر را دارید و میتوانید خریدی هوشمندانه داشته باشید.

  بلندگوهای سقفی به اشکال مختلفی ساخته می شوند. هر چند در گذشته فقط به صورت توکار یا روکار بودند. ولی امروزه کاملا وضع فرق کرده و کمپانی ها بنا به سلیقه طراحان و معماران داخلی آنها را به سبک ها و مدل های گوناگونی می سازند. تا طراحان بتوانند از زیبائی این بلندگوهای مدرن در دکور و دیزاین محیط استفاده کنند. احتمالا شما هم در ویلاها، کافی شاپ ها، رستوران های لوکس، بوتیک ها و یا مراکز خرید با چنین بلندگوهای جذابی برخود کرده اید.
  اصولا ساختار فنی بلندگوهای سقفی به صورت اهمی /ولتی است و اگر فقط اهمی باشد، تنها با یک مچینگ می شود آنها را به ولتی تبدیل کرد تا در مسافت ها طولانی تر هم بتوان از آنها استفاده کرد. در این سال ها کمپانی های صاحب نام سعی کرده اند کاری کنند تا صدای این بلندگوها بسیار با کیفیت و به صورت های فای شنیده شود.


  ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

  تمامی حقوق محفوظ می باشد

  طراحی سایت نونگار پردازش