فروشگاه تجهیزات صوتی

جستجوی دقیق تر
 • از تا
  • APART
 • فقط کالاهای موجود
 • بلندگوی بوقی


  مقایسه کالا (0)


  نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

  قیمت و خرید بلندگوی بوقی

  احتمالا تاکنون برایتان پیش آمده یک روز تعطیل خواسته باشید چرتی بزنید یا صبح جمعه را بخواهید دیر بیدار شوید آن وقت یک نفر در یک بلندگو صدایش را بلند کرده که یا از شما چیزی بخرد یا چیزی به شما بفروشد. قطعا هربار که چنین صداهایی را شنیده اید یا تلاش کردید جایتان را عوض کنید یا ناسزا بگویید و از خواب بیدار شوید. به هر حال هر تصمیمی که گرفته باشید، پس ذهنتان مشغول ستایش حجم صدای ایجاد شده توسط بلندگویی بوده اید که این افراد از آن استفاده میکنند. برخی از این بلندگوها را شاید در فرودگاه ها یا مراکز بزرگ نیز دیده باشید. این بلندگوها را بلندگوی بوقی مینامند و در کسب و کارهای مختلف میتوان از انواع آن استفاده کرد. 
  این طیف وسیع از بلندگوی بوقی طراحی شده است تا بتواند صدا را به شکلی گسترده و دوربرد در فضای داخلی و خارجی پخش کند. انتخاب اجزای باکیفیت در کنار هم برای سرهم بندی یک بلندگوی بوقی شفافیت صدا و همچنین پاسخ فرکانسی گسترده برای موسیقی را تضمین میکند. محفظه بلندگوی بوقی از مواد کامپوزیت شیشه ای چند لایه ساخته شده اند درحالی که برای استفاده از آنها در محیطهای داخلی باید حسابی مراقب باشد و احتیاطهایی را در نظر بگیرید، استفاده از آنها در فضای باز هیچ مشکلی ندارد. اصلا یکی از مهمترین دلایل استفاده از بلندگوی بوقی زمانی است که پلیس بخواهد با مجرمان صحبتی بکند یا بخواهیم آژیری در یک مکان عمومی وصل کنیم و دنبال روشی باشیم که در حین خطر صدا را به گوش تمام اهالی حاضر در ساختمان برسانیم. این همان شرایطی است که سراغ استفاده از بلندگوی بوقی میرویم.

  بلندگوی بوقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  به طور کلی فکر میکنیم در پاراگراف بالا به خوبی درباره برخی ویژگی های مهم یک بلندگوی بوقی برایتان توضیح داده باشیم. مهمترین ویژگی بلندگوی بوقی این است که صدا به شکلی واضح بتواند طیف گسترده تری از افراد را در حجم جغرافیایی بیشتر دربربگیرد. به هر حال شما قرار است از این بلندگو برای مطلع کردن افراد استفاده کنید پس هم کیفیت صدا مهم است و هم رسیدن آن. توان خروجی صدا، شدت خروجی صدا، جنس بدنه بلندگوی بوقی و همچنین جنس پایه نگهدارنده این بلندگو از جمله ویژگی های مهمی است که میتواند آن را به ابزاری کاملا کارآمد برای ما تبدیل کند.

  بهترین بلندگوی بوقی را چه کمپانی هایی می سازند؟

  بلندگوی بوقی مثل باقی انواع بلندگوها نیست که از تنوع کمپانی های تولیدکننده برخوردار باشد. کمپانی های زیادی ممکن است آن را تولید کنند اما اعتماد به این که آیا کمپانی تولیدکننده محصولی باکیفیت تولید میکند یا نه، بسیار سخت است. به همین خاطر ما هم با وسواس بسیار زیادی که به خرج دادیم اکنون برای شما یک کمپانی تولیدکننده بلندگوی بوقی را قرار است معرفی کنیم. باقی برندها و کمپانی ها را اگر میخواهید سراغشان بروید پیشنهاد میکنیم درباره سابقه و اعتبار آنها به خوبی تحقیق کنید و به سرعت دست به خرید نزنید. کمپانی پیشنهادی ما به شما برای خرید بلندگوی بوقی کمپانی اپارت است.

  قیمت بلندگوی بوقی و عوامل تاثیر گذار در آن

  تمام مواردی که بالاتر به عنوان ویژگی بلندگوی بوقی گفتیم اکنون میتوانند به عنوان عاملی تاثیرگذار در قیمت محصول در نظر گرفته شوند. به طور خاص متریال به کار رفته در ساخت این بلندگو، توان خروجی صدا و شدت خروجی صدا عوامل مهمی هستند. علاوه بر اینها هرچه کمپانی تولیدکننده این محصول از سابقه بیشتری برخوردار باشد احتمال این که قیمت بالاتری را هم به شما پیشنهاد کند، وجود دارد. خوبی این قیمت بالا این است که یک اطمینان خاطری همراهش وجود دارد از این حیث که حالا حالاها قرار نیست به دنبال جایگزینی برای آن باشید.

  برای خرید بلندگوی بوقی چگونه اقدام کنیم؟

  برای خرید بلندگوی بوقی راه ساده ای در پیش دارید. ابتدا وارد وبسایت صدابازار شوید. از میان دسته بندی ها، دسته مربوط به بلندگوی بوقی را پیدا کرده و سپس محصولات مختلف ما را ببینید. اینجا میتوانید تصمیم به مقایسه محصولات با یکدیگر بگیرید. پیشنهاد ما این است که نظرات افراد را هم مطالعه کرده و مطمئن شوید چیزی که قرار است بخرید، همان چیزی هست که دنبالش هستید یا نه. سپس میتوانید اقدام به سفارش و خرید محصول کنید. 

  بلندگوهای بوقی کاراکتری جذاب و نوستالوژیک دارند که حس خوب مدرسه، صبحگاه و حتی وانتی دوره گرد کوچه بازار را برای ما تداعی می کنند. این بلندگوهای قدیمی هم از جریان داغ تکنولوژی و فن آوری  به دور نمانده اند و هر روز مدل های جدیدتر آنها با ساختار و کیفیتی متفاوت به بازار عرضه می شود.

  ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

  تمامی حقوق محفوظ می باشد

  طراحی سایت نونگار پردازش