فروشگاه تجهیزات صوتی

صدارسانی

تعریف و کاربرد تجهیزات صدارسانی 

کیفیت صدا و همچنین قابل فهم بودن گفتار از مهمترین ویژگی های موفقیت صدارسانی در فضاهای تجاری بزرگ، اتاق های عمومی چند منظوره، سیستم های کنفرانس از راه دور، سالن های تماشا، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و استادیوم ها است. وظیفه گروه صدارسانی و به همین ترتیب تجهیزات صدارسانی به این صورت است که کلیه امور نصب، راه اندازی و عیب یابی سیستم های صوتی در فضاهای تجاری بزرگ برعهده آنهاست به طوری که امکان رسیدن صدا به کل فضا بهبود بیاید و قابلیت شنیدن صدای مطلوب نیز برای عموم افراد حاضر در آن فضا فراهم شود. به خصوص در شرایطی که از این صداها برای اعلام وضعیت قرمز یا اضطراری استفاده میشود. باید به طوری باشد تا تمام افراد حاضر در ساختمان از آن مطلع شوند.

تجهیزات صدارسانی خوب چه ویژگی هایی دارند؟ 

ویژگی های بسیار زیادی را میتوان به تجهیزات صدارسانی خوب نسبت داد. برای مثال نباید هیچ هامی در هنگام استفاده از تجهیزات صدارسانی وجود داشته باشد. صدا باید بدون تاخیر به افراد حاضر در آن فضا برسد. بدون چند قطبی شدن و هر گونه صدای اضافی. تجهیزات صدارسانی همچنین نباید درگیر نویز شوند. یعنی باید این قابلیت را داشته باشند که نویز را تا حد ممکن حذف کنند. احتمالا به سادگی این موضوع را میتوانید به خاطر بیاورید که وقتی پلیس راهنمایی و رانندگی نزدیک اتومبیل شما از پشت بلندگو حرفی میزند صدایی که میشنوید برایتان واضح نیست، نه؟ ابزار و تجهیزات صدارسانی باید این ویژگی را داشته باشند که صدایی که ارائه میدهند به خوبی توسط افراد درک شود. 

بهترین تجهیزات صدارسانی را چه کمپانی هایی می سازند؟ 

احتمالا اگر کارتان در حوزه صدارسانی به مجموعه ها باشد، تجهیزات آن را میشناسید اما برای مروری دوباره در ادامه تجهیزات مورد نیاز برای صدارسانی را برایتان در اینجا فهرست خواهیم کرد و بعد معرفی میکنیم بهترین کمپانی هایی که این تجهیزات را میسازند، کدام کمپانی ها میباشند. همراهمان باشید:

بلندگوی سقفی

بلندگوی بوقی

بلندگوی دیواری

بلندگوی ستونی

آمپ ولتی/اهمی

سیستم کنفرانس

درباره ویژگی های هرکدام از این مواردی که معرفی کردیم، در پاراگراف بالا برایتان توضیح دادیم که چگونه به صدارسانی باید خدمت کنند. خودتان بهتر میدانید اهمیت برند و کمپانی ای که از آن قرار است تجهیزات خود را بخرید، چقدر مهم و زیاد است. به  هر حال هم صحبت کلی پول است و هم صحبت کیفیتی است که از آن برای انجام کارتان به بهترین نحو انتظار دارید. ما به شما برند فوکال، تی پی لینک و تانوی را پیشنهاد میکنیم. 

قیمت تجهیزات صدارسانی و عوامل تاثیر گذار در آن 

عوامل بسیار زیادی برای تجهیزات صدارسانی وجود دارند که میتوانند در افزایش یا کاهش آن تاثیر داشته باشند. مثلا اگر شما نیاز به بلندگو برای صدارسانی در محیط های تجاری و شیک دارید، قطعا ظاهر بلندگوها نیز برایتان به اندازه کیفیتی که ارائه میکنند، مهم است. درنتیجه هرچه بلندگویی که خریداری میکنید ظاهر جذاب و شیکتری داشته باشد، باید انتظار قیمت بالاتری را از ان داشته باشید. از طرف دیگر، برندی که قرار است از آن محصول مورد نظرتان را خریداری کنید هم در قیمت آن تاثیر دارد. به هر حال جدای از اعتبار و اسمی که یک برند دارد، مسئله کیفیت و همچنین تضمین این که محصولی باکیفیت را قرار است خریداری کنید، بسیار مهم است. هرکدام از برندهای بالایی که معرفی کردیم، گواه این موضوع هستند که محصول مورد نظرتان باکیفیت و قوی است. در کنار این عوامل چیز دیگری که اهمیت بسیار زیادی دارد کیفیت محصول است. بحث همان صدارسانی که تا الان داشتیم درباره اش میگفتیم. اینها عوامل بسیار مهمی هستند که در قیمت یک محصول اثر دارند.

برای خرید تجهیزات صدارسانی چگونه اقدام کنیم؟ 

اگر به دنبال خرید تجهیزات صدارسانی هستید، اول از همه توصیه میکنیم که به خوبی درباره محصولات مختلف و تجهیزات این حوزه مطالعه کنید، بهترین برند مناسب کار خودتان را پیدا کنید. بعد از این که مطالعه و تحقیقاتتان تمام شد و تصمیم به خرید گرفتید، چه جایی بهتر از صدابازار برای خرید تجهیزاتتان؟ هم کیفیت را تضمین میکنیم و هم اطمینان میدهیم کارفرما از کاری که برایشان انجام خواهید داد رضایت خواهد داشت. تجهیزات صدارسانی عرضه شده در صدابازار از برندهای معتبر در سرتاسر جهان بوده که هرکدام کیفیت خارق العاده ای به کارتان اضافه خواهند کرد. انتخاب با شما!


صدارسانی برای محیط، صنعتی است که از آن برای فضاهای باز و محیط های داخلی طراحی های صوتی انجام می شود. و سیستم های پیجینگ برای پایانه ها، پارک ها، نمایشگاه ها و ... پخش صدای رادیو در اماکن عمومی و صدای موسیقی زمینه در رستوران ها، کافی شاپ ها، بوتیک ها و ... از جمله موارد صدارسانی محیطی هستند.

پر بازدیدترین ها

Image
YAMAHA - NS-IC800 ...
5,950,000 تومان
Image
YAMAHA - VS6W بلن ...
8,300,000 تومان

پرفروش ترین ها

Image
YAMAHA - NS-IC800 ...
5,950,000 تومان
Image
YAMAHA - NS-IC600 ...
4,950,000 تومان

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش