فروشگاه تجهیزات صوتی

یکی از حوزه هائی که صدا بازار سال هاست به صورت جدی و تخصصی در آن فعالیت می کند؛ نصب و راه اندازی سیستم های صوتی در رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها، مراکز خرید، سالن های زیبائی، باشگاه های ورزشی و ... است.
در این راستا ما همیشه سعی کرده ایم با استفاده از تجربیات گذشته، دانش روز و همچنین تجزیه تحلیل شرایط اقتصادی و محیطی، بهترین راهکار را به کارفرمایانمان ارائه دهیم. تا این عزیزان با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن، بتوانند به بهترین نتیجه برسند!
ما در صدابازار در راستای پاسخگوئی و خدمات پس از فروش به مشتریانمان؛ همیشه در پروژه های خود از محصولات و برندهائی استفاده می کنیم که دارای حُسن شهرت جهانی باشند؛ و همچنین در کشور عزیزمان نیز از پشتوانه محکمی برخوردار باشند. تا بدین وسیله ما بتوانیم پشتیبانی خوبی در آینده ارائه دهیم.

ما در اینجا به تعدادی از پروژه هائی که طی این چند سال توسط صدا بازار انجام شده اشاره خواهیم کرد:

صدارسانی و نصب سیستم صوتی آشپزخانه ایرانی مزعفر واقع در تهران خیابان اندرزگو اگر شما به این رستوران تشریف برده باشید، در نگاه اول متوجه یک فضای شیک، تلفیقی و مینی مال خواهید شد. که قرار است در آنجا با یک منوی کلاسیک، ساعات خوشی را برای شما رقم بزنند.
پس با این تفاسیر صدائیکه در محیط پخش می شود بسیار حائز اهمیت خواهد بود. چراکه صدا و موسیقی خوب باعث می شود، شما لذت بیشتری از وقتی را که در رستوران می گذرانید ببرید!!!
به همین دلیل ما مجبور شدیم برای هماهنگی با فضای مینی مال رستوران از یکی از بهترین اسپیکرهای دکوراتیو یاماها استفاده کنیم، تا ضمن پوشش بالا؛ به دکوراسیون رستوران هم جهت زیباتر شدن کمک کنند! این اسپیکرها از هر جهتی قابل نصبند، حتی می توان آنها را روی سقف نیز کار کرد. ولی پس از بررسی های صورت گرفته همانطور که در عکس ها ملاحظه می کنید این اسپیکرها بر روی دیوارها نصب شدند. و نتیجه بسیار رضایت بخش بود.

نصب سیستم صوتی رستوران

سیستم استفاده شده در رستوران مزعفر

2 عدد اسپیکر دکوراتیو دیواری اهمی یاماها مدل NS-AW592 رنگ مشکی (این اسپیکرها قابل رنگ آمیزی هستند.) با کیفیت های-فای، کیفیت های-فای این اسپیکرها باعث می شود صدا، پراکندگی یکنواختی در فضا داشته باشیم تا جزئیات موسیقی بدون بالا بردن ولوم و زیاد کردن صدا به دقت گوش برسند. که در نتیجه آن ما صدائی مخملی و آرامش بخش برای میهمانان خواهیم داشت، ضمن اینکه عمر مفید این بلندگوها بسیار زیاد است و تا سالیان سال در محیط های داخلی پابرجا می مانند!!!
آمپلیفایر استفاده شده در رستوران مزعفر یک آمپلیفایر/ رسیور  یاماها  است مدل RX V385، که دارای ورودی های متنوع و بلوتوث دار است. که به راحتی می توان از هر منبع صوتی، موسیقی را با آن به صورت بی سیم و یا بی سیم پخش کرد! حتی با استفاده از یک فلش مموری!!

سیستم صوتی رستوران مزعفر


ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش