alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

چهارشنبه ۰۵ آبان 04:29
سنجش رضایتمندی

دی جی

خرید تجهیزات دی جی

جمع کردن تجهیزات دی جی برای اولین بار میتواند کار سختی باشد به خصوص اگر به تازگی وارد این جریان شده باشید. برای شروع پروسه کاری خود و انجام میکس های فوق العاده بسیار مهم است که برخی چیزها را پیش از خرید تجهیزات بدانید. امروزه پلتفرم ها و تجهیزات دی جی بسیار زیادی وجود دارد و این که بدانید پولتان را خرج چه تجهیزاتی بکنید که هم با مهارت و هم با بودجه شما تناسب داشته باشد میتواند کار بسیار دشواری باشد. اگر نمیخواهید خیلی هزینه کنید به سادگی میتوانید با یک لپتاپ و یک نرم افزار مناسب کارتان را شروع کنید. برای داشتن افکت ها و گزینه های بیشتر میتواند بسته های رابط دی جی به لپتاپ خود اضافه کنید. برای برخورد حرفه ای تر با این جریان میتوانید سراغ استفاده از کنترلر دی جی بروید که شامل صفحه گردان، اسلایدر، پد و دیگر کنترلرها باشد. 

تجهیزات دی جی خوب چه ویژگی هایی دارند؟

تعداد تجهیزات دی جی میتواند به این بستگی داشته باشد که تازه کار هستید یا حرفه ای، به خصوص چیزی که اهمیت زیادی دارد این است که میخواهید چه جور صدایی با چه کیفیتی بسازید. اما به هر حال برخی تجهیزات هست که به آن نیاز ضروری خواهید داشت. دستگاه های ورودی از اولین چیزهایی است که به عنوان دی جی به آن نیاز دارید. برای کنار هم گذاشتن دو آهنگ حداقل به دو دستگاه ورودی نیاز دارید که میتواند صفحه گردان باشد. میتوانید از طیف گسترده ای از دستگاه  های ورودی انتخاب کنید. بعد از آن چیزی  که نیاز دارید، میکسر است که مهمترین تجهیزات برای یک دی جی به شمار میرود. یک نوع کنسول میکس صدا که به دی جی این امکان را میدهد تا ترفندها و افکت های مختلف را پیاده کند. دی جی ها معمولا از نرم کردن جابجایی بین آهنگ های مختلف از میکسر استفاده میکنند. 

بهترین تجهیزات دی جی را چه کمپانی هایی می سازند؟ 

اما آیا تجهیزات دی جی به همین هایی که گفتیم، ختم میشود؟ باید بگوییم که نه! تجهیزات دی جی شامل تعداد زیادی دستگاه است که بسته به نیازتان باید ببینید به کدامشان نیاز دارید. در اینجا انواع تجهیزات دی جی را به شما معرفی خواهیم کرد و در ادامه خواهیم گفت که چه برندها و چه کمپانی هایی بهترین این تجهیزات را تولید میکنند و بهتر است کدامشان را بخرید:

دی جی سیستم

کنترلر دی جی

پلیر دی جی

میکسر دی جی

نرم افزارهای دی جی

اینها انواع تجهیزات دی جی است که باید از آنها بهره ببرید تا بتوانید دی جی خوبی باشید. اما چیز دیگری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است برندی است که این تجهیزات باید داشته باشند. به هر حال بار اصلی تجهیزاتی که میخرید روی برند آنها سوار است. هرچه این برند بهتر باشد اطمینان خاطر شما از این که کیفیت کارتان بهتر است، بالاتر میرود. برندهایی مثل پایونیر، تراکتور و ای کی جی از جمله برندهایی است که برای خرید تجهیزات دی جی به شما پیشنهاد میکنیم.

قیمت تجهیزات دی جی و عوامل تاثیر گذار در آن 

برای خرید تجهیزات دی جی، اول از همه باید ببینید میخواهید با چه عنوانی کارتان را شروع کنید! از عوامل تاثیرگذار روی قیمت تجهیزات دی جی میتوان به میزان کار بلد بودن شما و مهارتتان در انجام این کار اشاره کرد. بسته به مهارتتان مشخص میشود به تجهیزات حرفه ای نیاز دارید یا معمولی! بعد از آن نوبت به این می¬رسد که از میان برندهای بی شماری که وجود دارند سراغ برندهای معتبر و شناخته شده ای بروید که میتوانید از بابت کیفیتشان خیال خود را راحت کنید. مثلا برای خرید میکسر که مهمترین تجهیزات دی جی به شمار میرود بهتر است پول خوبی بدهید و برند باکیفیتی بخرید که برایتان عمر طولانی داشته باشد. 

برای خرید تجهیزات دی جی چگونه اقدام کنیم؟ 

خرید این تجهیزات و این که برای خرید به کجا میتوانید اعتماد کنید، کار سختی است. به هر حال در بازاری که میشود کالای تقلبی پیدا کرد، باید حسابی مراقب باشید چرا که قرار نیست پول کمی بابت تجهیزات دی جی بپردازید. ما به شما صدا بازار را معرفی میکنیم. با مراجعه به وبسایت ما امکان مقایسه تجهیزات را با یکدیگر دارید و میتوانید بهترین محصول را مطابق با نیاز خودتان از میان محصولات ما پیدا و خریداری کنید.


معرفی و فروش تجهیزات دی جی مانند: سیستم های وایرلس، کنترلرها، لوازم جانبی، هدفون دی جی، میکسر و نرم افزارها

پر بازدیدترین ها

پرفروش ترین ها

جدیدترین ها

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد