فروشگاه تجهیزات صوتی

پادکست

مواد لازم برای ساخت پادکست

1) میکروفون دینامیک مخصوص صدای پادکست

2) رکوردر و کنترلر مخصوص تولید پادکست

3) هدفون پشت بسته به تعداد نفرات شرکت کننده

4) یک هدفون پشت باز مسترینگ برای نهایی کردن صداهای پروژه

5) پایه میکروفون رومیزی یا پایه بازویی مخصوص میکروفون های دینامیک پادکست

میکروفون پادکست چه ویژگی باید داشته باشد؟

ساختار میکروفون های پادکست می بایست حتما" دینامیک باشد مانند: SHURE SM7dB چراکه این تیپ میکروفون ها صدا را به معنای واقعی کلمه گرم و مخملی ضبط می کنند ضمن اینکه دیافراگم های این فرم میکروفون ها حساسیت کمتری نسبت به میکروفون های خازنی دارند و در حین کار مزاحمتی برای سازنده و تولید کننده پادکست ایجاد نمی کنند.

رکوردرهای پادکست چگونه رکوردرهایی هستند؟

دستگاه های ضبط پادکست و کتاب صوتی غالبا" مولتی تراک رکوردرهایی هستندکه می توانند صدای هر یک از میکروفون ها را به صورت خط به خط ضبط کنند و فایل های جداگانه در اختیار ما بگذارند. همچنین رکوردرهای پادکست برای هر شرکت کننده ای که ما یک میکروفون روبرویش می گذاریم یک خروجی هدفون هم در اختیارش می گذارد به طوریکه هر نفر یک هدفون مخصوص به خود را دارد.

مولتی رکوردرهای پادکست مانند: ZOOM PodTrak P8 امکانات گسترده ای برای پادکست سازی دارند. مثل: حافظه داخلی، پری امپ های قدرتمند، افکت های مخصوص و مورد نیاز پادکسترها، افکت از بین برنده فیدبک، بانک صدا، امکان برقراری تماس تلفنی از طریق بلوتوث، امکان راه اندازی با برق و باتری و غیره

از چه نوع هدفون هایی برای ساخت پادکست باید استفاده کنید؟

در حین صدابرداری از خودتان و میهمانانتان حتما" از هدفون های پشت بسته استفاده نمایید چراکه این هدفون هابه هیچ عنوان نشتی صدا ندارند و میکروفون هایتان در زمان ضبط هیچگونه صدای اضافه ای را ضبط نمی کنند ولی در زمان میکس و مستر کار حتما" از هدفون های با کیفیت پشت باز استودیویی استفاده کنید تا بتوانید جزییات را بشنوید تا به وسیله آن میکس ایده آلی داشته باشید.

پرفروش ترین ها

Image
BEYERDYNAMIC - FO ...
8,600,000 تومان

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش