alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

بالاخره بهترین میکروفون ساز دنیا، بهترین میکروفون USB دنیا را ساخت!!

   به شخصه خیلی دوست داشتم بدانم سنهایزر به این بازار نوظهور بلاگری و یوتیوبری چه واکنشی نشان خواهد داد. و در آخر چه تدبیری برای این حوزه خواهد اندیشید.

همچنین بسیاری از دوستدارانِ این کمپانی پیشرو در صنعت صدا، مشتاق و پیگیر بودند تا بدانند که آیا در نهایت این کمپانی درجه یک آلمانی، فکری برای ارتقای کیفیتِ صدای پست های اینستاگرامی و صدای یوتیوبرها می کند یا خیر؟

ولی این سنهایزر بود که با صحه صدر و صبوری اجازه داد تا همه شرکت های تولید کننده میکروفون، در سراسر جهان محصولاتشان را بسازند و روانه بازار کنند. تا با بررسی های دقیق نقاط ضعف این نوع میکروفون ها و همچنین دریافت بازخورد از سوی کاربران بتواند بهترین میکروفون USB جهان را که همان Profile USB است، بسازد. 


قیمت سنهایزر پروفایل


در مقایسه فنی و جزبه جز با میکروفون های USB بلو یتی، ترونمکس ام دریل دام، بیرداینامیک فاکس و رود ان تی یواس‌بی که در حال حاضر جزو پرفروش ترین و پر طرفدارترین میکروفون های USB دنیا محسوب می شوند و هم قیمت سنهایزر پروفایل هستند، این میکروفون USB سنهایزر است، که یک سرو گردن بالاتر از همه آنها قرار می گیرد. و کیفیتی استودیوئی در اختیار شما می گذارد!!


********************

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 19 و پنج شنبه ها 10 الی 15

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش