alexametrics

فروشگاه تجهیزات صوتی

جمعه ۰۷ مهر 04:50
2

آکوستیک

خرید تجهیزات آکوستیک

یکی از بزرگترین مسائلی که تازه کارها هنگام شروع کار در حوزه صدا آن هم در خانه باید بدانند، اهمیت آکوستیک اتاق است که بیش از حد دست کم گرفته میشود. فرض میکنند فقط به دلیل داشتن یک میکروفون کندانسور خوب و مانیتورهای استودیویی گران قیمت، صدای عالی تولید میشود. اما واقعیت این است که آکوستیک اتاق شما ربط بیشتری به کیفیت صدا دارد. شاید بیشتر از هر چیز دیگری که در استودیوی شماست، مسئله آکوستیک اهمیت داشته باشد. پس به جای این که ماه ها با ناامیدی روبرو شوید و سعی کنید بفهمید چه کاری را دارید اشتباه انجام میدهید، همین حالا سراغ این مسئله بروید و آن را حل کنید. شما به تجهیزات آکوستیک مناسب نیاز دارید! به همین سادگی.

تجهیزات آکوستیک خوب چه ویژگی هایی دارند؟

اولین چیزی که به عنوان تجهیزات آکوستیک به آن نیاز دارید شانه تخم مرغی است. فوم شانه تخم مرغی از جمله تجهیزات آکوستیک مهمی است که در مسائل مربوط به آکوستیک توصیه میشود. دلیلش این است که طبق قوانین فیزیک هر مانعی که در مقابل صدا قرار بگیرد، بسته به ضخامتی که داشته باشد میتواند محدوده خاصی از فرکانس صدا را جذب خود کند. برای مثال وقتی میگوییم تجهیزات مهم آکوستیک، فوم شانه تخم مرغی است، اگر این فوم ضخامت 3 سانتی متری داشته باشد این امکان را دارد تا فرکانس 1000 هرتزی را جذب کند. به همین خاطر هم هست که از این فوم برای آکوستیک یک مکان استفاده میشود. یا مثلا تجهیزات آکوستیک دیگری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، پنل آکوستیک است که با تراکمی بالا به سادگی چسبانده میشود و عایق صداست. طرح و الگوی این پنل ها به طور کامل از روی نمونه اصلی یعنی ویکوستیک پرتقال الگوبرداری شده است.

بهترین تجهیزات آکوستیک را چه کمپانی هایی می سازند؟

اکنون سوالی که پیش می آید این است که آیا برای آکوستیک یک مکان تنها تجهیزاتی که وجود دارد همین دو مورد است؟ باید بگوییم خیر! تجهیزات آکوستیک تنوع بسیار زیادی دارند که بسته به نیازتان میتوانید از میان این انواع گسترده انتخاب کنید. در اینجا به معرفی آنها خواهیم پرداخت و سپس سراغ این موضوع مهم خواهیم رفت که چه برندهایی در تولید تجهیزات آکوستیک از کیفیت بهتری برخوردار میباشند و بهترین ها را تولید میکنند:

فوم شانه تخم مرغی

پنل آکوستیک

فوم ریباند

فوم هرمی

پلی اتیلن

تجهیزات آکوستیک

استفاده از هرکدام از این تجهیزات آکوستیک بنا بر نیاز شما برای آکوستیک مکانی که انتخاب کرده اید، میتواند متفاوت باشد اما چیزی که در همه اینها اشتراک دارد این است که باید سراغ برند و کمپانی ای بروید که بهترین نوع تجهیزات آکوستیک را تولید میکنند. به هر حال این تجهیزات چیزی نیستند که دو سال یک بار بخواهید عوضشان کنید. پس بهتر است همان دفعه اولی که خریداری میکنید، بهترین نوع آن را خریداری کنید که در دراز مدت به مشک برخورد نکنید و بتوانید با خیال راحت کارتان را انجام دهید.

قیمت تجهیزات آکوستیک و عوامل تاثیر گذار در آن

قیمت این محصول بر حسب ضخامتی که دارد ارائه میشود. مثلا اگر بخواهید فوم شانه تخم مرغی با ضخامت 3 سانتی متری را بخرید باید 202 هزار تومان هزینه کنید در حالی که اگر این ضخامت 6 سانتی متر باشد، قیمتی که باید بپردازید میشود 385 هزار تومان. از دیگر عوامل تاثیرگذار روی قیمت تجهیزات آکوستیک میشود روی کیفیت همین محصولات و همچنین برندی که آنها را تولید میکند اشاره کرد. به هر حال برندهای مختلفی مثل ویکوستیک، استودیو کابین و آکوستیک فوم وجود دارند که بهترین انواع تجهیزات آکوستیک را تولید میکنند و پیشنهاد ما به شما این است که از این برندها، تجهیزات آکوستیک خود را خریداری کنید.

برای خرید تجهیزات آکوستیک چگونه اقدام کنیم؟

از کجا بدانید فروشگاهی که برای خرید تجهیزات آکوستیک به آن مراجعه کرده اید، دارد کالای واقعی به شما میفروشد؟ خب این چیزی است که نمیشود فهمید! یا باید از طرف کسی به شما معرفی شده باشد یا باید مطالب و محصولاتش را بخوانید و ببینید به خوبی هرکدام را به شما معرفی کرده است یا نه؟ وبسایت صدابازار انواع تجهیزات آکوستیک خود را به خوبی معرفی کرده و انواعشان را با کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار میدهد. تنها کافی است وارد وبسایت ما شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

پر بازدیدترین ها

Image
STUDIO CABIN - ات ...
102,000,000 تومان
Image
ACOUSTIC FOAM - E ...
298,000 تومان
Image
ACOUSTIC FOAM - E ...
398,000 تومان

پرفروش ترین ها

Image
ACOUSTIC FOAM - E ...
298,000 تومان
Image
ACOUSTIC FOAM - E ...
398,000 تومان

جدیدترین ها

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 19

تمامی حقوق محفوظ می باشد