1396 / فروردین / 3
ساعت:
سبد خرید شما خالی است!
logo-samandehi
FOCAL - ARIA 905 بلندگوی کتابخانه ای
FOCAL - ARIA 905 بلندگوی کتابخانه ای

FOCAL - ARIA 905 بلندگوی کتابخانه ای

تماس بگیرید
   علی رغم ابعاد کوچک آن، بلندگوی کتابخانه ای Aria 905 می تواند صدایی به اندازه یک بلندگوی بزرگ را بدون احساس مصنوعی بودن تولید کند. این بلندگو فرکانس میانی دقیقی دارد و به لطف آهنربای بزرگ محرک فرکانس های میانی و بم آن، فرکانس بم کنترل شده ای را تولید می کند. این مدل یک بلندگوی فوق کوچک واقعی است برای اتاق هایی به ابعاد 10 متر مربع و فاصله شنوایی 2 متر پیشنهاد می شود.
اطلاعات فنی
اندازه توئیتر "1
اندازه ووفر "5
رنگ بندی روکش گردو، مشکی براق
شدت خروجی صدا 89db
مقاومت
نوع بلندگو 2Ways Bass-Reflex Bookshelf
پاسخ فرکانسی 60Hz...28kHz
Aria 900

18 سال پس از عرضه مخروط W sandwich، کمپانی Focal نوآوری جدید خود را ارائه می دهد: Driver  بلندگو با ساختار Sandwich، ولی ساخته شده از فیبر کتان طبیعی. این نوآوری نتیجه بیش از 5 سال تحقیق و تلاش برای کار روی منابع ارسال صدا است. تلاش مداوم برای برتری صوتی منجر به خلق Aria 900 شد، دسته ای از محصولات که نشان دهنده تغییرات فناوری برجسته است و طراحی آن ترکیبی از سبک های برازنده و مدرن است.
Aria 900 مرحله جدیدی برای Focal است و فصل جدیدی را در فناوری سیستم های با کیفیت گشوده. این محصولات که در فرانسه طراحی و ساخته شده اند از محرک های بلندگوی جدید با مخروط کتان sandwich، tweeter dome جدید آلومینیومی / منیزیمی معکوس TNF و تعلیق Poron و سبد تزریقی zamik، کابینت و مقطع طراحی شده تشکیل می شوند و برای افزایش لذت شنوایی علاقه مندان به موسیقی از هیچ تلاشی دریغ نشده است.
سبک Aria 900 گام جدیدی در کلکسیون کلاسیک است: هویت قوی Chorus 800 V با یک سبک خالص تر و ساده جایگزین شده و مواد معدنی و آلی را ترکیب می کند. کابینت بلندگوی Aria 900 با جنس چوب گردو و مشکی پیانویی موجود است. تمام کابینت ها از سطح شیشه ای و روکش چرمی برخوردارند.
این طرح مملو از زیبایی و کیفیت است و منجر می شود به خوبی با فضاهای داخلی سنتی یا معاصر ترکیب شود.
انواع محصولات Aria 900 برای سیستم های استریو و سینمای خانگی مناسب هستند. دو woofer 21 سانتی متری مدل 948 برای ایجاد دینامیک دقیق تر بلندگوها دوباره به محصول بازگشته است.

نوشتن نظر در مورد این محصول

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: