1396 / فروردین / 6
ساعت:
سبد خرید شما خالی است!
logo-samandehi
FOCAL - ARIA 906 بلندگوی کتابخانه ای
FOCAL - ARIA 906 بلندگوی کتابخانه ای

FOCAL - ARIA 906 بلندگوی کتابخانه ای

تماس بگیرید
بلندگوی کتابخانه ای Aria 906 به عناصر سازنده محصولات Aria  پایبند بوده و افزایش دقت و ارزش دریافتی بالای خود را مدیون استفاده از مواد خاص می باشد. این بلندگوی دو طرفه به کاربر اجازه می دهد تا از تمام خصوصیات مخروط کتانی، خنثی بودن، حضور و ظرافت صدا لذت ببرد. Aria 806 برای اتاق هایی به ابعاد 15 متر مربع و فاصله شنوایی 2.5 متر پیشنهاد می شود.
اطلاعات فنی
اندازه توئیتر "1
اندازه ووفر "6
رنگ بندی روکش گردو، مشکی براق
شدت خروجی صدا 89.5db
مقاومت
نوع بلندگو 2Ways Bass-Reflex Bookshelf
پاسخ فرکانسی 55Hz...28kHz
Aria 900

18 سال پس از عرضه مخروط W sandwich، کمپانی Focal نوآوری جدید خود را ارائه می دهد: Driver  بلندگو با ساختار Sandwich، ولی ساخته شده از فیبر کتان طبیعی. این نوآوری نتیجه بیش از 5 سال تحقیق و تلاش برای کار روی منابع ارسال صدا است. تلاش مداوم برای برتری صوتی منجر به خلق Aria 900 شد، دسته ای از محصولات که نشان دهنده تغییرات فناوری برجسته است و طراحی آن ترکیبی از سبک های برازنده و مدرن است.
Aria 900 مرحله جدیدی برای Focal است و فصل جدیدی را در فناوری سیستم های با کیفیت گشوده. این محصولات که در فرانسه طراحی و ساخته شده اند از محرک های بلندگوی جدید با مخروط کتان sandwich، tweeter dome جدید آلومینیومی / منیزیمی معکوس TNF و تعلیق Poron و سبد تزریقی zamik، کابینت و مقطع طراحی شده تشکیل می شوند و برای افزایش لذت شنوایی علاقه مندان به موسیقی از هیچ تلاشی دریغ نشده است.
سبک Aria 900 گام جدیدی در کلکسیون کلاسیک است: هویت قوی Chorus 800 V با یک سبک خالص تر و ساده جایگزین شده و مواد معدنی و آلی را ترکیب می کند. کابینت بلندگوی Aria 900 با جنس چوب گردو و مشکی پیانویی موجود است. تمام کابینت ها از سطح شیشه ای و روکش چرمی برخوردارند.
این طرح مملو از زیبایی و کیفیت است و منجر می شود به خوبی با فضاهای داخلی سنتی یا معاصر ترکیب شود.
انواع محصولات Aria 900 برای سیستم های استریو و سینمای خانگی مناسب هستند. دو woofer 21 سانتی متری مدل 948 برای ایجاد دینامیک دقیق تر بلندگوها دوباره به محصول بازگشته است.

نوشتن نظر در مورد این محصول

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: