1396 / فروردین / 7
ساعت:
سبد خرید شما خالی است!
logo-samandehi
FOCAL - ARIA 948 بلندگوی ایستاده
FOCAL - ARIA 948 بلندگوی ایستاده

FOCAL - ARIA 948 بلندگوی ایستاده

16,000,000 تومان
   ARIA 948 سمبل بازگشت بلندگوهای واقعی آکوستیک است. این مدل گونه جدیدی از بلندگوی 3 طرفه با دو محرک بلندگوی 21 سانتی متری است و فرکانس های باس کنترل شده ای را تولید می کند. هدف از تولید آن، بازگشت به اصل آکوستیک برای افرادی است که به موسیقی علاقه وافری دارند. این بلندگو، بهترین گزینه برای اتاق های 30 متر مربعی با فاصله شنوایی 13.5 متر است.
اطلاعات فنی
اندازه توئیتر "1
اندازه ووفر "2x8" & 1x6
رنگ بندی روکش گردو، مشکی براق
شدت خروجی صدا 92.5db
نوع بلندگو 3Ways Floor Standing
پاسخ فرکانسی 37Hz...28kHz
Aria 900

18 سال پس از عرضه مخروط W sandwich، کمپانی Focal نوآوری جدید خود را ارائه می دهد: Driver  بلندگو با ساختار Sandwich، ولی ساخته شده از فیبر کتان طبیعی. این نوآوری نتیجه بیش از 5 سال تحقیق و تلاش برای کار روی منابع ارسال صدا است. تلاش مداوم برای برتری صوتی منجر به خلق Aria 900 شد، دسته ای از محصولات که نشان دهنده تغییرات فناوری برجسته است و طراحی آن ترکیبی از سبک های برازنده و مدرن است.
Aria 900 مرحله جدیدی برای Focal است و فصل جدیدی را در فناوری سیستم های با کیفیت گشوده. این محصولات که در فرانسه طراحی و ساخته شده اند از محرک های بلندگوی جدید با مخروط کتان sandwich، tweeter dome جدید آلومینیومی / منیزیمی معکوس TNF و تعلیق Poron و سبد تزریقی zamik، کابینت و مقطع طراحی شده تشکیل می شوند و برای افزایش لذت شنوایی علاقه مندان به موسیقی از هیچ تلاشی دریغ نشده است.
سبک Aria 900 گام جدیدی در کلکسیون کلاسیک است: هویت قوی Chorus 800 V با یک سبک خالص تر و ساده جایگزین شده و مواد معدنی و آلی را ترکیب می کند. کابینت بلندگوی Aria 900 با جنس چوب گردو و مشکی پیانویی موجود است. تمام کابینت ها از سطح شیشه ای و روکش چرمی برخوردارند.
این طرح مملو از زیبایی و کیفیت است و منجر می شود به خوبی با فضاهای داخلی سنتی یا معاصر ترکیب شود.
انواع محصولات Aria 900 برای سیستم های استریو و سینمای خانگی مناسب هستند. دو woofer 21 سانتی متری مدل 948 برای ایجاد دینامیک دقیق تر بلندگوها دوباره به محصول بازگشته است.

نوشتن نظر در مورد این محصول

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: